Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet valahol játékost/ellenfe...

Lehet valahol játékost/ellenfelet kapni?

Figyelt kérdés

A társasjátékok az életformai hobbim, évente indulok hivatalos versenyeken/olimpián. De itthon a környezetemben senki nem akar játszani, nem érnek rá, inkább kockulnak amikor "ráérnek". Helyzet az, hogy gyakran vagyok egyedül és a környezetemhez képest roskadozok társasoktól és nincs kivel/kikkel játszanom.


Ezért gondoltam hogy ha minden kötél szakad, akkor beruházok egy "ellenfél" nevű társasra ami nem játék de állítható AI és minden játékhoz hozzá lehetne adni, akkor tudnék társasozni azzal, amikor akarok és talán fejlődni is tudnék.


2015. dec. 3. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


én itt szoktam carcassonozni.

2015. dec. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tabletop szimulátorra vess egy pillantást. A neten nagyon sok játékot megcsináltak hozzá.
2015. dec. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, a TS-ral a saját fejlesztésű társasjátékaimat is ki tudom vitelezni elmélet szintjén!
2015. dec. 4. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!