Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy olyan számítógépes (PC)...

Egy olyan számítógépes (PC) játékot, ami már nem kapható üzletekben, honnan lehet megszerezni? Sürgős!?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek lenne ajándékba egy játék, ami már sajnos nem kapható olyan helyeken, mint pl Média Mark, mert régebbi (ha jól tudom, 2011-es). Jófogáson, Vaterán néztem, nem volt. Nincsenek esetleg olyan üzletek, ahol régebbi játékokat árulnak? Egy lovas játék egyébként.

2015. dec. 3. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
A kiadó oldalán például, vagy elektronikusan steamen és társain keresztü.
2015. dec. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kiadó oldala, steam, origin stb kliensek, de mondjuk többet lehetne mondani róla ha leírnád a játék nevét.
2015. dec. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kliensek, és egyebek (pl. ebayen is van)


De ha leírod hogy mi a játék, ki tudja, lehet itt is megvan valakinek.

2015. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Steam, egyéb online webshopok, a fejlesztők hivatalos oldala...
2015. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Steam-en elég sok játék fent van.
2015. dec. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenhol megnéztem, és sehol sincs :( Az egész netet átkutattam... Ide nem írnám ki, mert ki tudja, nem találja e meg a kérdést az illető, akinek venni akarom, meglepetés lenne. Ha valakinek vannak lovas játékai (fiúknak nem hiszem) akkor légyszi írjatok rám priviben. Ja és köszi a segítséget mindenkinek
2015. dec. 3. 16:21
 7/9 anonim ***** válasza:
a GoG.com-on érdemes körülnézni ott rengeteg régi játékot árulnak, még olyat is ami ma már nagyon retronak számit.
2015. dec. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó és mi a neve? Mert a lovas játék kevés lesz.
2015. dec. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos GoG.com-on se találtam :( Reménytelen eset.. Azért köszi mindenkinek.
2015. dec. 5. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!