Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha veszek lifetimet mikor jön...

Ha veszek lifetimet mikor jön meg?

Figyelt kérdés
Hétfőn vettem lifetimet és szerdán sem jött meg pedig a barim azt mkndta hogy szerdán megjön valakivel volt már ijen?!

2015. dec. 3. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

kitől vetted, hol vetted? az se mindegy.

Meg pontosan mit kéne szállítaniuk? Egy linket is dobhatnál. Mert én egyedül ezt találtam [link] de ugye itt neten utalod a pénzt és amint megkapták megvan a hozzáférésed.


Ha valami tárgyat (fizikai dolgot) veszel, ott az is fontos, hogy mikor adod le a rendelésed. 2 óra után már csak a kérvény megy ki, 4-5 után meg fel se dolgozzák másnap reggelig. Szóval ha hétfőn este rendeltél, akkor kedden feldolgozzák, ha külső raktáron van szerdán beviszik belső raktárba (vagy ha belső raktáros akkor kirakják szállításra), csütörtökön elküldik (vagy megérkezik) pénteken meg érkezik.

2015. dec. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én a Star Stable Onlinehoz vettem lifetimet es az a link egy téveműsoros oldalhoz vezet.O.O És én a hivatalos Star Stable Online oldalon vettem
2015. dec. 3. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha játékbeli akkor elvileg a vásárlás után azonnal aktiválódia kéne. De volt ma valaki akinek hasonló gondja volt. Írj az ügyfél szolgálatnak egy levelet.
2015. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De mar küdtem levelet de az egyik felhsználó szerint holnap jön meg.
2015. dec. 3. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!