Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearthstone-ra lehetséges...

Hearthstone-ra lehetséges magyarosítást találni?

Figyelt kérdés
Apa tegnap látta ahogy játszom vele és felkeltette az érdeklődését, viszont sajnos nem tud olyan jól angolul hogy megértse és gondoltam ha lehetséges felteszem neki is. :D

2015. dec. 3. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs magyar lokalizáció jelenleg. Ezek vannak: spanyol, francia, olasz, portugál, német, lengyel, pár ázsiai ország.


Csak annyit tehet, hogy külsős honlapon (hshungary) megnézi a lapok fordítását. Talán, ha egyszer a megéri a blizznek befektetni akkor lesz magyarul.

2015. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá hatalmas angol tudás.Minden lapon ugyan azok a szavak ismétlődnek kb. Emellett megjegyzi egy idő után az ember, hogy melyik mit csinál és szöveg nélkül is tudja.
2015. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég kicsi szókincs kell hozzá. A Battlecry, Taunt, Deathrattle, give, twice, heal, target, mana(crystal), opponent, summon, inspire, joust, deal damage, destroy, random, each minion, hero, end/start of turn, spell (damage), discard, draw, card és a mech, demon stb szavakat írd ki neki egy lapra kb mindent tud majd. A legtöbb szór gyorsan megjegyzi majd, ha eltölt pár órát a játékkal.
2015. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kell hozzá nagy angol tudás, csak ő még oroszt tanult meg egyszer kintvolt németeknél aztán ennyi :D köszi a válaszokat. Ez az utolsó ötlet ez nem is rossz... :D
2015. dec. 4. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tovább nő a játék népszerűsége lesz magyar, és még sok más nyelv is.
2015. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem tudok angolúl, előbb-utóbb kitapasztalja az ember, hogy melyik lap mit csinál, ha meg valaki el is magyarázza, akkor pláne.
2015. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!