Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az eredeti, steames Borderland...

Orc kérdése:

Az eredeti, steames Borderlands 2 nem indul el; tudnátok segíteni? :// Nagyon jó lenne.

Figyelt kérdés
Szóóval.. Két dlc van a játékhoz. Amikor rámegyek az ikonra, kihozza a kiinduló ablakot, amikor a "play"-re nyomok, visszadob a steam lapra, nem történik semmi. Próbálkoztam: újraindítottam a gépet, letöröltem és újraraktam a Borderlands-et; semmi. Mappából elindításnál egy hibát ír ki, a launcher file ugyan az, mint az előbbi probléma (nem indul el) . Ha van ismerősötök, ötletetek légyszi segítsetek! Köszönöm, hogy foglalkozol a problémámmal, sokat jelent.

2015. dec. 3. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Fájlok épségének ellenőrzése megvolt?
2015. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, végig ment; azt írta, valamelyik fájlok megsérültek, ezért újra kell tölteni. Frissített, de még így is ugyan az a probléma. :/ .
2015. dec. 5. 09:56
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A problémám megoldódott. A vírusirtó program ( Avast ) blokkolta a programot. A Bl2 fórumokon kaptam a tippet: a játék frissítéseit valamikor nem fogadja el a vírusirtó. Ennek lehet az az oka, hogy ténylegesen valami "baj" van a játékkal, vagy a frissítés nem teljesen felel meg a program elvárásainak (pontosan nem tudom, mi a probléma ennél az esetnél). Amíg elindítom a programot kikapcsolom az Avastot, amint elndult visszanyomom. Nem ír, hogy probléma lenne a rendszerrel, a játékkal; és addig játszhatok ameddig csak szeretnék. Valahol fel is lehet venni a nem blokkolt programok közé, de azt az opciót még nem találtam meg. Már több mint egy hete használom így; különféle programokat végigfuttattam, hogy találnak-e valamilyen vírust, kémprogramot, szemetet. Az általános takarításon kívül a rendszeremmel semmi gond.

2015. dec. 10. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy ez az Avast mekkora kalap sz...őr, arra nincs szó. Az ártalmatlan programokat blokkolja, a malware-t meg átengedi.

Egy barátomnak a diplomamunkáját rakta karanténba az Avast, szerencsétlen alig tudta visszaszerezni.

2015. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!