Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jeles 9. epizód?

Csábításból jeles 9. epizód?

Figyelt kérdés
Nem történik semmi nem jelenik meg senki tök régóta egy valag akciópontom ráment teendőm nincs ilyenkor mi van? Hogyan tovább? Köszi előre is!
2015. dec. 5. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Sok mindent nem lehet ezzel kezdeni, néha csinál ilyet a játék, de biztos ami biztos, ezeket leellenőrizheted

1, felvetted a fürdőruhát?

2, menj el a bazárba, hátha van valami cucc, amit meg kell venned a továbbhaladáshoz (egyszer nem vettem meg egy varrókészletet, és hónapokig bolyongtam miatta, szóval tényleg nem árt nézni :D)

3, nézd meg a teendőket, hátha előtte kell valamit csinálnod


Ha egyik se használ, szerintem várj legalább 2 hetet, mielőtt folytatod, hogy összegyűljön az ap-d. Nem tudom, hogy ez mennyire reális dolog, de néha, talán könnyebb megtalálni valakit, ha egyszerre futod le 150 ap-t, mintha naponta 10-el vacakolnál..

2015. dec. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!