Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Na az a helyzet, hogy nem...

Kecskepista2001 kérdése:

Na az a helyzet, hogy nem tudom mit kérjek karácsonyra és gondolkodtam Xbox360-ban és "Gamer" már mint erős asztali számítógépben? Van Asus laptopom csak az már régi és nem viszi az új játékokat?! Folytatom hozzászólásban! -->

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
XboX360 és a Gamer PC nem egy árkategória. Viszont X360 meg már kifutóban van, akkor inkább egy Xbox One-t kérjél, és akkor játékaid is lesznek, mert szép lassan az X360 eltűnik a süllyesztőben. De egy Gamer PC az nem X360, se nem X One ár, annál azért több.
2015. dec. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Xbox azért jött szóba mert azokra folyamatosan gyártjàk az új játékokat és volt már Ps2 is! Csak én jobban szeretek gépen játszani! Ezért jött szóba az asztali gép, mert laptopom nem erég erős hozzá mondjuk 5 éves.. akkor még nagyon jó volt meg a laptopok alapból gyengébbek. Xbox360 50.000 Ft. és 100.000 Ft. Között van, a számítógép meg 150.000 és 220.000 Ft. Között! De nézzük a játékokat hozzájuk! Xbox- Top játékok 10.000 Ft. Darabja mondjuk, a gépen meg lebirom tölteni meg vannak jó ismerőseim! Így már elkondolkodva fél éven belül ugyan abban az árban vagyok mind kettővel mert xboxra kell azért játék... VÁROM A VÁLASZOKAT, HOGY KI MIT MOND! KÖSZÖNÖM!
2015. dec. 5. 23:37
 3/11 A kérdező kommentje:
Meg mondom én jobban komálom a pc ket! Meg monitort se kell venni mert sztem. összebirom kapcsolni a Tv vel! De erre majd még alszok egyet! :D xboxone milyen árban van?
2015. dec. 5. 23:40
 4/11 anonim ***** válasza:

100.000 körül van egy Xbox One. De ezek alapján szerintem te ezt már eldöntötted, hogy PC. :)


"én jobban szeretek gépen játszani"

"fél éven belül ugyan abban az árban vagyok"

"én jobban komálom a pc ket"


"a laptopok alapból gyengébbek"

Ezzel nem értek egyet, van sok kifejezetten gamer laptop.

2015. dec. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van gamer laptop is de nincs asztali gépem mondjuk xbox om sincs :D mindegy köszönök mindent majd ezt még átgondolom
2015. dec. 5. 23:49
 6/11 anonim ***** válasza:

Én a Pc-t ajánlom, úgy is azt szereted jobban. van pár előnye is:

-Ha eléggé combos hardverek vannak benne, játszhatsz Ultrán-Very High-on.

-Olcsóbbak rá a játékok.

-Magyarításokat le tudsz tölteni a játékokhoz.

-warez verzió esetén, ha nem is jó a crack, tudsz még másikat letölteni hozzá, és kész.

2015. dec. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Btw remélem miután aládrakják a drága pc-t és te annyira nem tiszteled a fejlesztőket,hogy meg vedd a játékot nem fogod magad gamernek nevezni.
2015. dec. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ezzel nem értek egyet, van sok kifejezetten gamer laptop"


Persze hogy van, de ugynazért a a teljesítményért többet kell fizetni, mintha asztali PC-t venne helyette.

2015. dec. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát, ha én kapnék karira kapásból konzolt meg gamer PC-t.. Nekem diákmelóznom kell ilyenekért.. :)


PC-t vegyél. Az az uralkodó faj. Több kiegészítő van hozzá.

2015. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es!

Jó dolog az ha önerőből tudod finanszírozni a dolgokat. Jobban értékeled és megkíméled. :) No meg, nem minden családban megy úgy a szekér hogy, ilyen drága dogokat kapjon-ajándékozzon az ember.

2 éve rakattam össze a Pc-met, anno 293 000 ft-ot pengettem ki érte. (baráti áron) Egy jó darabig, spórolnom kellett, közben lakásfelújításra is kellett költeni. Mínuszba ment a számlám, de letojom. :D

2015. dec. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!