Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty - Medal of Honor...

Call of Duty - Medal of Honor Multiplayer hogyan lehet velük multizni?

Figyelt kérdés

Üdv!

Szeretnék segítséget kérni a két játék Multi részénél.

Megvan a játék a nettről, most nem tudom hogy megkellen-e legyem az eredetit bolti, vagy is is jó?

Külön van netten Multi része is, de nekem egybe van meg (sing-multi)

Másik miután fel van telepítve és megy a játék, hol kell szervere kapcsolódni?

A harmadik befolyásolja a nett sebessége a játék elindulását?

Aki e-kettő játék közül játszik bármelyikkel is, kérem ossza meg hogy hogyan és mit kel csinálni hogy Multizhassak.



2015. dec. 6. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal, hogy nem írtad konkrétan melyik CoD és MoH részről van szó. Mert sok része van mindkettő játéksorozatnak..
2015. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Játék és ne sorozat címeket írj.

[link]

[link]

2015. dec. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jelen pillanatban most a legújabb medal of honor warfighter van meg de egyszerűen nekem ez sehogy sem megy mármint a multi létrehozása.

Amgy a Battlefield is érdekel csak az most ide nem írtam.

Ez a három Multi érdekel, egyébként mindegyiket próbáltam de sehogy nem sikerül, mindig ilyeneket ír ki hogy ide regisztrálj aztán meg amoda, egyszerűen semmit nem akar elfogadni, aztán már a hajam tépem hogy mi a jó ég kell még hogy végre játszhassak.

A battlefield bad company 2 is meg vettem eredetiben mégis hogy hátha, de még az sem sikerült, mert ott is regisztrálj ide meg oda, aztán sikerült, de szerverek meg nuku, egy szervert sem adott be.

Na légyszíves segítsetek.

2015. dec. 7. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Multizni csak eredetivel tudsz. A net szót pedig nem két t-vel írjuk.
2015. dec. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy BF-hez (ha eredeti) csak origin regisztráció kell. Az origin olyan, mint a Steam. Ha fent van a játék regisztrálsz origin profilt, feltelepíted az origint. A könyvtáradban megfog jelenni a játék. Rákattintasz->játék, erre beugrik egy böngésző ablak, itt tudsz szervereket keresni.
2015. dec. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!