Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a Mestermc?

Miért nem indul el a Mestermc?

Figyelt kérdés

Szóval úgy kezdődött, hogy beléptem és kiadott egy olyat hogy : Hiba elavult a videókártya meghajtód..

Jó persze ebből egyértelmű mi a baj,de írták hogy töltsem le a Driver Booster-t, le is töltöttem ki is írta hogy jó állapotú minden. Újra megpróbáltam,de így se jó. Persze már írtam nekik hogy valami nem stimmel, csak hátha ti is tudjátok miről van szó.

Egy kis információ:

-Windows 8-at használok.

-Videókártya: AMD Radeon Hd integrált.

Köszönöm a válaszokat!!!



2015. dec. 7. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:

az amd hd integrált annyit tesz, hogy nincs külön kézzel fogható vga-d, csak a processzorba van beépítve igp-ként.

[link]

itt a kékkel automatán érzékeli és telepíti a szükséges fájlokat.

Amúgy jó lenne tudni, milyen processzorod van. Lehet nagyon régi az új 1.8.X-es mc-hez.

2015. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
amd a4 6210 apu with amd radeon r3 graphics
2015. dec. 7. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
fura, mennie kéne. RAMokkal hogy állsz? 2x4gb? 2x2gb? remélem dual channelben vannak, mert az nagyon sokat számít apu-s processzornál, akár 30%os teljesítmény javulást is adhat egy dual channel.
2015. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2x2 gb. A dual channel-t azt nem tudom hogy tudnám megnézni.
2015. dec. 8. 05:40
 5/6 A kérdező kommentje:

[link] : a java-t innen töltöttem le.

[link] : a mesterMc-t meg innen.

Gondolom nem a letöltéssel van a baj.?

Vagy esetleg kell még valami hozzá?

2015. dec. 8. 05:43
 6/6 A kérdező kommentje:
az opengl-t is letöltöttem mert valahol olvastam hogy is kell.
2015. dec. 8. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!