Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul a Sims 3. Mit...

Nem indul a Sims 3. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már elég hosszú ideje megvan és semmi baja nem volt.Utána új gépet kaptam megint feltettem a kiegészítőkkel együtt.Ekkor a házikedvencekben a lovak és kutyák grafikája elég érdekes volt(csak csíkokban lehetett őket látni stb.).Ezért letöröltem és újratelepítettem volna de amikor bármelyik kieget raktam rá nem tudtam megnyitni mert az írta hogy az alapjátékom nem kompatibilis a kiegészítővel és hogy frissítsem.Frissítettem de semmi.Letöltött a játék meg van crackelve és eddig lehetett játszani.Mit csináljak?Ja és az indítópanel se jön be.

2015. dec. 10. 13:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Megtaláltam hogy a videókártya illesztőprogramját kell frissíteni de leírná valaki hogy Windows XP azt hogy kell?
2015. dec. 10. 14:18
 2/2 lilax válasza:
A kutyás efekt ismerős nekem is ez a bajom a játékkal.Viszont én ezt nem tom, szerintem a kiegészítökkel kéne valamit csinálni.
2015. dec. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!