Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baja a Sims-nek/Origin-nek?!

Mi a baja a Sims-nek/Origin-nek?!

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hónapja vettem meg a The Sims 4-et. Már a telepítéssel is voltak problémáim, de azt megoldottam. Aztán pár napig működött a játék. Néhány hete viszont kijött a frissítés és amikor azt elindítottam, pár perc múlva kiadott egy hibaüzenetet, miszerint a letöltés sikertelen volt. Jó párszor próbálkoztam még ezzel, aztán viszont letöröltem az Origin-t is. Úgy voltam vele, hogy visszatelepítem, de akkor meg nem tudott kapcsolódni az internetemhez a program, amit végképp' nem értek, hiszen semmi baj sem volt vele. Tegnap viszont végre, valamilyen csoda adtán sikerült! Viszont frissíteni még mindig lehetetlen! Nem mintha szükségem lenne rá, de anélkül nem indul el a játék! Kérem, sürgősen írjanak vissza valami megoldással, mert nem hiába dobtam ki erre a szennyre annyi pénzt!

2015. dec. 11. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
jobb klikk a játékra, originen belül s "játék javítása" opció sokat segíthet :D
2015. dec. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!