Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks vagy Armored...

World of Tanks vagy Armored Warfare a jobb játék?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiknek mi az erőssége a másikkal szemben?

2015. dec. 11. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%

a ketto kozul az Armored warfare, a raketak es a reaktiv pancel dob a jatekmeneten.

bar a Wot modolhato, nem latom akkora erossegnek.

2015. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Szerintem az Armored Warfare játékmenetén még a PVE csatamód is sokat dob. Én kimondottan szeretek ilyen csatákat játszani, mert nagyobb játékélményt nyújt (pl. többet lehet sebezni, fragelni a botok ellen) és nem mellesleg ugyanannyit vagy majdnem ugyanannyit lehet vele farmolni, mint a PVP csatákban.


Igazából nem teljesen tudom eldönteni, de szubjektív véleményem szerint az Armored Warfare valamivel jobb grafikailag, mint a WoT.


Amit írtál teljesen igaz. Annyival egészíteném még ki, hogy a gumikerekekkel rendelkező "tankok" is csak az AW-ban vannak. Ez is + pont.


A WoT javára pedig egy eléggé nyomós tényező szól. Ez a tankok mennyisége. Az AW meg sem közelíti, plusz nincs tier 10-es szint se még (de majd gondolom lesz).


Talán még előnyként sorolhatjuk a WoT sok csatamódját, bár én nem ugrálok az ilyen Dominancia módokért (többek között azért sem, mert szinte csak mínuszba lehet kijönni ezüst szempontjából).

2015. dec. 11. 23:03
 3/17 anonim ***** válasza:

igen a Wotban tobb a jarmu, mert joval hamarabb jott ki.

de annaj idejen csak 2 nemzettel, arty es td nelkul indult a jatek, szoval majd a masik jatekoj is behozzak a mennyiseget, plusz a wotban rengeteg prototipus vagy csak tervrajzos tank van.

ha plusz pont a kerekes jarmu akkor ott van a War thunder, szerintem koroket ver mindket jatekra. foleg a celzas es a sebzes modell meg a penzugyek miatt, nagyon bena kell legy a minuszos korhoz.

2015. dec. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
aw egy modern wot ha most kezdeném akkor gondban lennék hogy melyiket mert egyik sem rosszabb a másiktól de mivel már pár csatát és órát beleöltem a wotba így az jobb
2015. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4: Egyébként tényleg így van, egyik se jobb. Viszont még az eszembe jutott, hogy WoT-tal már több mint 80 millió (!) ember játszik. Csak összehasonlításképpen Németország lakossága 2013-ban 80 millió 620 ezer fő volt. Nem tudom, hogy az Armored Warfare-nak hány felhasználója van, de nem hinném, hogy megvan 10 millió. Bár ez igazából nem összevethető, mivel a WoT jóval előbb indult.
2015. dec. 12. 23:42
 6/17 anonim ***** válasza:
Én a WoT-ot jobbnak tartom, de azért mert a régebbi Világháború előtti/közbeni/kicsivel utáni tankok jobban érdekelnek mint a modernek.
2015. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Az Armored Warfare egyszerűen nem annyira kidolgozott még és nem tartalmaz annyi dolgot, mint a WoT. De pl az arty sokkal balanszoltabb az AW-ban.
2015. dec. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Ez egyszerű, a wot a jobb és kész. Az AW-ban szinte mindig 6 PERCET vártam csatáért. Ráadásul ha bedob az sem nyujtott olyan élményt mint wot. Eleve mi az hogy női hang mondja az infót??? Értem hogy azok is voltak, de azért az ilyen dolgok inkább a férfiakat vonzzák, és a háborúban is azért több férfi katona van mint nő. Ráadásul az Armored Warfare "nem is létezik" mert tulajdonképpen az a wot szánalmas utánozása. Nem hinném hogy valaha is utoléri a wotot.Értem hogy az AW nem régi, és grafikailag is jobb, de a wot modolható, több a játékmód(Osztag,normál,csapat,CW,Dominancia) és több sokkal több minden található benne mint az AW-ben(Kampány, amiket ha teljesítesz prém. tankot kapsz, akciók, és több tank).Az AW-ben 6percet várni egy sz%ros normál csatára nem szinvonal. Ja és wotban még nem is beszéltün a szakaszról...Tehát a jobb játék magyarul a wot, nem annak a nagyon átlátszó koppintása az AW.
2016. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Akárki akármennyire a kiadás idejáre fogja. (előző voltam.)
2016. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Egyértelműen nem jelenthető ki, hogy melyik a jobb, ez ízlés kérdése. Neked ez, neki az, nekem amaz.

Persze a végtelenségig lehetne boncolgatni a témát (csatamódok, járművek, játékélmény, fizika, stb. szempontjából), de szerintem felesleges. Tudom most ellentmondtam a saját kérdésemnek, de ez az igazság.

Mindkettővel el lehet játszani, de véleményem szerint az lenne az igazán nagy színvonal, ha ennek a 3 játéknak (WoT, AW, WT) az előnyeit összegyúrnák és 1 játékban adnák ki.

2016. márc. 20. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!