Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steamen nincs 1 hónap és 1 év...

Steamen nincs 1 hónap és 1 év közötti vásárlásom, ezért nem tudok a marketen vásárolni. Kulcsot vehetek CS:GO-n belül így, market korlátozással? Ha nem tudok, akkor ha töltök steamre pénzt, abból tudok kulcsot venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék karácsonyra egy skint venni az egyik barátomnak, de ugye konkrétan skint nem tudok venni a korlátozás miatt. Lehetséges-e, hogy kulcsokat vegyek így, és azokat tovább tradeoljam skinre?

2015. dec. 11. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha töltesz Steamre legalább 5 eurót, onnantól minden korlátozás feloldódik, teljes jogú tag leszel.
2015. dec. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van vásárlásom steamen, de nincs 1 hónap és 1 év között, ezért nem tudok a marketen vásárolni.
2015. dec. 12. 10:00
 3/4 anonim válasza:

CS:GO-n keresztul megfogod tudni venni. Annyit kell tenned hogy feltoltod steamre a kivant osszeget, majd belepsz csgoba, es ott megveszed amit szeretnel :). Vagy ha tudsz tradelni, ajanlom az opskins.com weboldalt. Neha eleg jo ajanlatokat kilehet fogni, es teljesen megbizhatoak. Nagyon sokszor vettem mar innen kulcsot, es eddig mindent megkaptam. Arra figyelj oda, hogyha nagy ertekben szeretnel a baratodnak vasarolni, akkor ezen az oldalon kerhetnek szemelyit, hogy ne tudj csalni a paypalos tranzakcioval.


Remelem tudtam valamennyit segiteni

2015. dec. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, sokat segítettél, köszönöm! :)
2015. dec. 13. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!