Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » ( WoW ) Hogy kéne viselkedni...

( WoW ) Hogy kéne viselkedni raidbe, milyen itemeket lehet elvenni, miket nem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nemrég lettem meg lvl85 tehát még kezdő játékos vagyok mondjuk úgy... Nemtudom hogy raidbe mit lehetne elvenni mit nem, meg egyáltalán az alap viselkedési normát :D Válaszokat előre is köszönöm ^^

2015. dec. 12. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Group Loot-ba a main specedhez való cuccra illendő csak needelni. Ha te dps- vagy de közbe van healer speced is, akkor azon a raiden csak dps-be lootolhatsz. Ha észre veszik hogy nem így teszel könnyen kihajíthatnak.
2015. dec. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lvl 85ön mit akarsz? Legacy Raidek fele elérhető... általában csak transmogért járnak le oda, vagy farmolni őket. 25HC FL-t 100as karakterrel lazán le lehet solozni, én mindig hívok valakit ingyen boostra, fölösleges nekem az itemek nagyrésze, ami kell neki viszi ami nem azt meg elrakom majd eladom, minimális goldért.
2015. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tört szerveren játszik a kérdező.
2015. dec. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor is ha kezdő és friss szinten van a Catában miért megy egyből raidelni? Full értelmetlen taktika tudása nélkül és szar gearben, esetleg még szar rotával is bemenni, csak hátráltatja a raidet. HC-n szépen fel lehet gearelődni, utána kell raidelni. Eredetin már azért guild kick jár néhány komolyabb guildben ha nem hozol magaddal flaskát.
2015. dec. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem az egész alapja a kommunikáció. Felmész pl. TeamSpeak-re, és beszélgetsz velük. Elmondod, hogy kezdő vagy, és legyenek szívesek segíteni. Mondják el a taktikát az adott Bosshoz, adjanak tippeket. Tanuld meg használni a karaktered. Legyen fogalmad róla, hogy mit mikor miért érdemes elnyomni. Szerintem kb ennyi a titka. :)
2015. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!