Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan fejlődhetnék rankot...

Hogyan fejlődhetnék rankot CS:GO-ban?

Figyelt kérdés

Jelenleg Silver Elite Master vagyok. Nos a probléma az hogy én viszonylag jól játszok,legtöbb meccsen 1. vagyok,7-8 MVP-vel. Viszont 1 ember nem ér semmit,ha mellette (azaz mellettem) van 4 olyan aki semmit nem ért a játékhoz. Így esélyem nincs rankot fejlődni,29 nyert versengőm van 76ból,( 84%-ban 1. voltam csapatból) nagyrészt a csapat beragelt, elhülyülte,kilépett,vagy volt hogy kickeltek,nehogy már egy picit is legyen esélyünk. Tudom lehet haverokkal játszani,de van 1 része akik MG1,DMG,Global és Supreme. Van 2 akik Nova Masterek és van 3 GN1 haverom. Viszont a 3 GN1-ből 2 osztálytársam,akik tanulnak általában hétköznap,én viszont nem,tehát játszanom nagyon nincs kivel,mert a maradék 1 már felnőtt és dolgozik. :/ Hogyan tudnám megcsinálni hogy felmenjek mondjuk GNM-ig,ahol már nem kisgyerekek vannak és tudjak játszani. AWP-zni nagyon jól tudok,de mivel folyton vesztünk nincs nagyon alkalmam venni.

Esetleg valakinek aki SE-GN2,van kedve játszani,mert egyedül,ragelős kisgyerekekkel,orosz majmokkal nehéz játszani.



#kisgyerek #keksz #Global #Putyin #CS:GO #rank #gold nova #orosz majmok #rankfejlődés
2015. dec. 13. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

7-8 mvp semmit nem jelent. legyen 80-100 pontod, meg kell a döntetlen legalább és akkor feldob.

Másik kérdés, tudsz egyáltalán angolul? Mert elég nehéz úgy nyerni, ha csak magyarul tudsz, és aztán infóznak mondják a tactic-ot te meg lesel mint hal a szatyorban, nem értesz semmit.


Három: nem mindegy, kik ellen nyersz meg vesztesz. Ha kisebb rangúakat győzöl le, nem fog feldobni, ha pedig kisebb rangúak győznek le hamar ledob.


Felmenéshez kell:

-egy minőségi fejhallgató, minimum 5.1-es, hogy halld honnan jönnek, merre járnak a népek

-egy jobb egér, nem kell feltétlenül nagy dpi-n mozognia, csak nagyon pontos legyen

-biztos minimum angol nyelvtudás

-legalább 1 olcsóbb fegyver elsajátítása. Ez lehet AK, SMG, de akár egy scout is (ha már annyira jó vagy awp-vel)


Illetve ajánlanám figyelmedbe a youtube-ot, rengeteg tippet, trükköt el lehet nézni (pl hogy kell beállni sarokba, hogy használd rendesen a minimapot, stb.)

2015. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudok angolul viszonylag jól :D (Néha csak nézek hogy mégis mi a rákot mondott ez a gyerek,mert hogy angolul olyan helytelen hogy na).

AK-t jól használom (SMG-zni nem szoktam,inkább ha nincs sok pénz akkor CZ-75 vagy Desert)

Ismerem az ELO rendszert,tudom hogy nem nagyon számít hanyadik vagyok,(MVP is csak kis mértékben számít,ugye a nyert körben az ELO pontszám elosztásában az MVP többet kap).

Ja és be kéne kapcsolnom hangos chatet? (Mert kikapcsolom,sok idegesítő kisgyerek vékony hangja meg az orosz üvöltések miatt.)

2015. dec. 13. 17:51
 3/11 anonim ***** válasza:
"Hogyan tudnám megcsinálni hogy felmenjek mondjuk GNM-ig,ahol már nem kisgyerekek vannak és tudjak játszani." Nem akarlak elkeseríteni, de főleg a GNM-en van igazán sok kisgyerek. A 13 éves kis fütyiknek van a legjobb reakcióidejük, ha anyu vesz nekik egy jó egeret meg fülest, simán felmennek globalig is.
2015. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja akk bocs. :D Hol vannak normális emberek?
2015. dec. 13. 18:13
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Hát nem az online játékokban, azt elhiheted. Az ilyen Cs:Go meg Dota 2 játékokban főleg 25 éves 8 általánosos fél-degenerált munkanélküliek vannak, meg dühkezelési problémákban szenvedő 15 éves dagadt komplexusos gyerekek. Legalábbis én a 3500 órám alatt szinte csak ilyenekkel találkoztam.
2015. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
48%
3500 óra, életed van fiam?
2015. dec. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Huujjuujuj utolsó, magadra ismertél a 2 példa valamelyikéből? :) Szomorú :(
2015. dec. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég ironikus, ahogy az autizmussal dobálózik egy olyan ember, aki láthatóan még mondatot sem tud szerkeszteni normálisan :DD Hangosan felnevettem. Nem baj, a hozzád hasonlókra is van szükség, szerelni a vízvezetékem ha elromlik. Pá
2015. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Okos vagy fiam, csak így tovább.
2015. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés emberek. :D
2015. dec. 22. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!