Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van valami olyan oldal, ahol...

Van valami olyan oldal, ahol steames key-eket lehet cserélni játékra? (többi lent)

Figyelt kérdés

van 6 steames játék kulcsom 50 euró értékben, és el szeretném cserélni ezeket egy CS:GO-ra

hol tehetem meg?



2015. dec. 13. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

50 eurót egy cs:goért? ez elég erőteljesen átverés szagú.


De ha valóban igaziak a kulcsok, akkor g2a vagy egyéb kulcsos oldalon add el őket, a kapott pénzen meg megveheted magadnak. Viszont azzal már most számolhatsz, ha átvered az embereket kamu kulcsokkal, úgy seggbe rúgnak, hogy csak repülsz (ha fel nem jelentenek mellé aztán mehetsz bíróságra mert nem fizeted be a bírságot).

2015. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem kamu!

csak nekem a cs:go 1000-szer többet ér ezeknél!

2015. dec. 13. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:

G2A


Amúgy ha Steam árakat nézünk, akkor simán lehetséges az érték. Nekem is van 30 eurót érő Murdered Soul Suspect kulcsom, de nem aktiváltam mert a játék már megvan. Én is cserélném olyan olcsóbb játékra, ami kell. :D

2015. dec. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!