Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért laggol a Black Ops?

Miért laggol a Black Ops?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap feltelepítettem a Black Ops-ot, és adódott egy olyan probléma, hogy laggol. Van,amikor lefagy és ki kell kapcsolni a gépet,mert nem reagál semmire sem. Pedig elvileg megfelel az elvárásnak,sőt valamivel magasabb is. De ez semmi,még a CoD4 is néha belaggol helyenként,lassabban,illetve akadozva lő a fegyver nagyobb csatáknál,pedig aztán a CoD4-nek tényleg nincs nagy gépigénye.


Ezzel a konfiggal játszom :

Intel Core 2 Quad Q6600 2.4GHz (4mag)

4GB DDR2 RAM,az órajele ha jól tudom 800MHz

Nvidia Geforce GT9800 512MB. 256bit GDDR3

500GB tárhely,de szerintem ez semmi problémát nem okozhat,mert a maradék 400GB-n lazán elfér :D

Előre is köszönöm,megy a zöldkéz.


2015. dec. 14. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy alaplapot és tápegységet tudsz írni? Más játék csinálja a Call of Duty-n kívül?


Vagy túlmelegszik, vagy nem megfelelő az áramellátás (táphiba).


Esetleg valamilyen szoftveres probléma lehet még, de ha minden drivered kompatibilis és naprakész, csak nem lehet baj.

Az utolsó tippem hogy vírusod van, de nagyobb esélyét látom az előbb írt verzióknak.

2015. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Laggol? Szerintem szerezz be jobb netet.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2015. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! Köszönöm a választ. Hát rég néztem a tápot,de annyit tudok,hogy FSP gyártó és 550W


Csak Call of Duty-nál. Bár a World at War pl aligha szokott laggolni. Még gyengébb processzorral sem laggolt az. Most az MW,MW2,Black Ops a fura,hogy miért laggolnak. Illesztőprogramok rendben,drivert mindig frissítem amire tudom,vírusírtó állandóan fut, szóval elképzelésem sincs mi lehet ez. De játék közben van,amikor úgy fut mint az álom, és olyan is,hogy leáll,ahogy írtam.

2015. dec. 14. 15:01
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Nem online játszok,hanem singleplayer. Internettel sincsen semmi baj. Köszönöm a te válaszodat is,téged is felpontoztalak.
2015. dec. 14. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért írta a netproblémát, mert laggolás csak internetes játéknál létezik, amit te tapasztalsz, az szaggatás. A két dolog nem ugyanaz. :) Szóval nem laggolsz, hanem szaggatsz.

Szedd le az AIDA 64 nevű programot, és futtass le vele egy stressz tesztet. Csináld legalább 15 percig. Ezalatt tudod nézni a hőfokokat is. Írd le a mértékeket kb. 10 perc után, a statisztika fülnél leírja a maximumot.

2015. dec. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Ez esetben elnézést kérek a hülyeségemért! >_<

Megnézem,köszönöm. Várok még válaszokat,mert picit kezd idegesítővé válni,hogy régóta várok rá,hogy végre kipróbálhassam,erre helytelenül működik :D

2015. dec. 14. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!