Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékokat ajánlotok?...

Milyen játékokat ajánlotok? (lent)

Figyelt kérdés
Most játszottam ki a Saints Rowot (legalábbis az ign szerint a three ways az utolsó küldi) Ratyi volt a vége. Amúgy azt kell tudni rólam, hogy: tetszenek a gta-k (vice city és san Andreassal játszottam eddig), de hezitálok, hogy megvegyem e az 5-öt 15 ezerért... Minecraftot meguntam, a Need For Speedből kiábrándultam, szinte mindennap szoktam cs 1.6-ozni egy kicsit (kb. max. 15-30 perc), de nem tudom, hogy mennyire jó a cs:go. Ets2-zni is szoktam, bár most azért nem, mert a szobám át lesz rendezve, és lusta vagyok kormányt pakolgatni :P (kormány nélkül ratyi) Igazából akár meg is venném az új nfs-t, de már a nfs rivalsban is úgy csalódtam, hogy az hihetetlen. A singleje egy semmi. Régi játékok meg általában inkább singleben jobbak. (de azért vannak pl. jó mta szerverek) Folytassam a gta szériát?

2015. dec. 15. 19:16
 1/9 anonim válasza:
Batman Aekham széria, Assassin's Ceed széria, Spec ops The Line, és igen a GTA5 nagyon jó lett csak ajánlani tudom.
2015. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, jöhet még. :D
2015. dec. 15. 20:48
 3/9 anonim válasza:
Max payne3, MAD MAX,
2015. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Amúgy hülye vagyok, nem írtam le a konfigom xddd

Core i5 4460

10gb ddr3 ram (8+2)

amd radeon hd6450 (ezt kéne leghamarabb cserélni, igen, tudom)

500gb hdd

asrock h81m hds

thermaltake hamburg 530w táp

Windows 10 pro

2015. dec. 15. 21:10
 5/9 anonim válasza:
Mortal Kombat X, Metal Gear Soild V Phatom Pain, Killing Floor2, WWE 2k15,
2015. dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ezek elmennek a gépen? Remélem nem olyan bénán vannak optimalizálva, mint a black ops 3
2015. dec. 16. 17:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Ott vannak az MMORPG játékok, amit nem unsz meg... Metin2, World of Warcraft, AION...


De igazából jó a CS:GO is. Fegyver skineket lehet benn gyüjteni, cserélni, eladni. Szóval már valamivel több, mint az 1.6. Nem sima lövöldözésről szól.

2015. dec. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
CS:GO jó szerintem,azért a rankok tényleg adnak valami célt,és nem csak úgy a semmiért játszunk. Skinek igazából jók de attól még nem lesz a fegyver jobb,jól néz ki,de na. :D
2015. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
CS:Go, CS 1.6, Metin2, WOW, GTA, Colin McRae...
2015. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!