Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kérdés telefonos játékkal...

Kérdés telefonos játékkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha van egy játék (wi-fin keresztül működik), ami eredetileg japán, de lefordították angolra is, de én mégis a japánt szedem le, akkor japán emberekkel játszhatok? Vagy európaiakkal, csak nekem más nyelvű lesz? Ha számít a Love Live! School Idol Projectről van szó, androidra letölthető.

Bocsi, ha iylen tudatlan vagyok, de még soha nem töltöttem le játékot stb és most karácsonyra kapok egy telefont, amin ez végre számomra is lehetségessé válhat. :D


2015. dec. 16. 01:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem Japánokkal is találkozhatsz,meg más külfölfiekkel is.Ők is ugyanúgy leszedik akár hol is vannak :D
2015. dec. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az nem baj, ha mások is vannak, de akkor, ha a japánt szedem le, akkor japánokkal is játszhatok. :D Nkeme az a lényeg. ^^

Mer tegyi kismerősöm pl. azt mondta, hogyha PS Vitán próbálok japánokkal játszani, nem tudok, mert azt nem bírná el a szerver, ezért csak Európán belül játszhatok.

2015. dec. 16. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!