Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvenném a barátomnak az új...

Megvenném a barátomnak az új Final Fantasyt, de melyik az új? :D

Figyelt kérdés

Arra emlékszem, hogy amivel legutóbb játszott, ott egy kiscsajjal kellett lenni az elején. Most rábukkantam erre a HEAVENSWARD-ra, amazonon meg is találtam 7ezer forintért. Szóval kérlek segítsetek hogy melyik a legújabb.

ui PS4-re kéne



2015. dec. 16. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs új Final Fantasy még PS4-re, valamikor jövőre jön a Final Fantasy XV, csak pár régebbi részt adtak ki újra: [link]


A Heavensward egy kiegészítő lemez a Final Fantasy XIV-hez ami egy havidíjas MMORPG, nem hiszem, hogy túl sok hasznát venné.

2015. dec. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uh akkor még jó hogy nem vettem meg.. Köszi!!
2015. dec. 16. 15:36
 3/3 Gabriel Belmont válasza:

hát hogyha kiscsajjal kellett menni akkor az a XIII-2.

a Lightning Returns: Final Fantasy XIII-t?

meg van még a Final Fantasy Type Zero, és még esetleg PC-re ajánlanám PSP emulátorral (PPSSPP) a Dissidia Final Fantasy szériát és a Crisi Core Final Fantasy VII-et.

PS2 emulátorral (PCSX2) meg a Dirge Of Cerberus Final Fantasy VII-t.

de amugy tudok egy pár hasonló játékot is.

ha érdekel írj privit.

2016. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!