Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell az eredeti minecraft...

Hogy kell az eredeti minecraftba skint berakni?

Figyelt kérdés
Eredeti minecraftom van,és néztem videókat,hogy kell,de nekem nincs bin mappám,akkor olyat mondtak,hogy valami versions mappával kapcsolatos.Ezt ha valaki tudja,elmagyarázná nekem? Előre is köszi! :)

2015. dec. 18. 18:28
 1/3 Jófej:D ***** válasza:

[link]


Magyarul röviden (az első):

1-2: Töltsd le valahonnan a skint. (png formátumba kell lennie.)

3. Minecraft.net-en jelentkezz be, és menj a profile oldalra.

4. Ahol a kép mutatja ott tudod tallózni a png fájlt.

2015. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem,de sajnos nekem nem ad ki olyat a profilnál :(
2015. dec. 18. 20:55
 3/3 Hyker007 off válasza:
Sziasztok! Van egy olyan problémám hogy én megvásároltam a minecraftot barátnőmmel és ha multiba játszunk nem látjuk egymás skinjét csak az alap skin-t. Ha Lanba osztom meg a mappot akkor en latom az ő skinjét de ő az enyémet nem. Ha ő osztja meg lanba akkor viszont ő latja az en skinemet de en nem latom az ovet. Ha sajat szervert csinalunk akkor is aki gepen fut a szerver annak a skinjet nem latja a masik. Mi lehet a probléma???
2016. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!