Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kinek ki a ménje? És miért...

Kinek ki a ménje? És miért pont az? (lol)

Figyelt kérdés

Ki a kedvencetek a league of legends-ben...hova szoktátok vinni?Miért pont az?

Üdvözlettel Krisz :-).



2015. dec. 19. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor kezdem is.

Az én mainem Karma, kb már az előtt is nagyon szerettem amikor még nem töltöttem le a LoL-t.

Én azért szeretem Karmát, mivel a Q-ja nagyon erős, a W-je (most már) jó menekülési/ölési lehetőséget adhat, ha jól használod, az E-je pedig egy pajzs (nem annyira erős, de használható). A ultija pedig két okból is nagyon jó:

1. Már az 1. szinttől is lehet használni, ami egy elég nagy bónuszt ad.

2. A Q és a W képességeket nagyon jól felerősíti, bár az E sem haszontalan, ha supportként bekerülsz egy team fightba


Legtöbbször supportként és topon szoktam használni.

2015. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem Ashi, meg Ahri.

Ashe ugye adc, Ahri mid.

Nekem Ashe a háttértörténet miatt tetszett meg nagyon, régen rengeteget játszottam vele, mostanság már nem annyira.

Ahrit azért szeretem, mert mobilis, és tetszenek a képességei.

2015. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Twitch a patkány. a true damage egyszerűen pusztító az E képessége elől alig lehet elmenekülni. A Q-ja pedig azért jó mert az 8 mp. láthatatlanság +at.speed iszomyat jó mert gyorsan felsteckeled a passzívod.
2015. dec. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hecarim top

Pantheon jungle

Lee sin jungle /top

Akali mid

J4. Mid

2016. jan. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Vladimir top/mid

Sona, Blitzcrank supp

Fiddlestick jungel

Ahri, Brand, Ziggs, Teemo mid

Jinx, Ashe, Graves adc

Ha tudok akkor Vaddal megyek, azért szeretem mert tök mind1 ki jön ellenem nem bír velem, általában ap-tankra építem, attól függ az enemybe ki van elfeedelve :D

26/L

2016. jan. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5ös vagyok Vladdal na :)
2016. jan. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!