Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a Wow kliens,...

Letöltöttem a Wow kliens, elkezdte tölteni, de valamit nem értek. A többi lent?

Figyelt kérdés

Elindítottam a launchert. Le is töltöttem a Cataclysm-es részt mert ott láttam hogy Tauri. ( mivel azzal akarok játszani) De van ott az a WotLK. hogyha azt töltöm akkor abba nincs Tauri?

Meg letöltötte azt a 16 gb adatot. indítottam volna játékot és valami patch-et magyarázott. utána elindult ilyen batle.net es izé ami patch-el vagy foggalmam sincs hogy mit csinál. valaki segítsen pls..



2015. dec. 19. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt a segítség: Vedd meg a játékot pár ezer forintért - akár egy használt accountot -, és nem lesz ilyen gondod. A tauri amúgy is egy megcsúfolása az eredeti játéknak tele csalóval, buggal és egyéb borzalmakkal.
2015. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Játssz inkább az eredeti és ingyenes Guild Wars 2-vel, Wildstarral vagy TERA-val, ahelyett, hogy lopott játékkal tört szerveren kínlódnál.
2015. dec. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
meg kell nézned, hogy milyen patchen fut a tauri szervere. Ha tovább töltöd véletlenül akkor nem fog működni, ezért jókor kell leállítani a töltést. Ha egyenként töltöd le a patcheket akkor persze más a helyzet, mert nem kell nézned, hogy mikor kell leállítani. Az nem elég, hogy Cataclysmes, mert azt is meg kell nézni, hogy azon belül pontosan milyen patch. Az összeset le tudod tölteni a weboldalról.
2015. dec. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!