Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok TauriWow-on...

Hogyan tudok TauriWow-on játszani?

Figyelt kérdés

[link] erre gondolok.

A klienst letöltöttem és neki állt patch-elni világnak. 6. valameddig. a mysth of pandarianig aszem. de hogyan kell valójában a tauri wow-on játszani? meddig kell patch-elni vagy hogyan. Valaki legyen szives részletes leírást vagy videót küldeni.A Cataclysm klienst töltöttem. de ott nemértem hogy kell. bocsi, elég amatőr vagyok wow terén.



2015. dec. 19. 18:19
 1/4 stewei99 ***** válasza:

Hali! Én egy éve kezdtem, elég jóvá kovácsolódtam, és teis azzá fogsz. Pontosan a te hasonmásod vagyok, ugyanezzek a problémával szembesültem (nem Taurin), de mindegy.


A tauriwow.com-ra felmész, csinálsz egy Accountot, visszaigazolod az Email, (ha kell) és már mehet is, de még maradj az oldalon.


A ,,account,, menüpontban, (bejelentkezel,) majd a második oszlop második sorában megtalálod a letöltés dolgot. Letöltöd Windowsra, ha Windowsod van, megjósolom hogy azod van :DDD.! Majd elmented azt a dolgot, vagy letöltöd, (másodpercek alatt kész) és elindítod!


Végigmész a Telepítési lépéseken, majd MOST,! Szóval, Start>Beírod keresőbe ,,C:/,,> majd a Tauri nemtommi, és ott megkeresed a Launchert, és elidítod. Kell csinálnod egy új parancsikont, Asztal> Új,-Parancsikon, megkeresed a C meghajtó, Tauri, ahol az elöbb jártál, majd ok ok, és kreált egy parancsikont.


Azt elindítod ha nem indítottad volna el, és letöltöd a Cataclysm-et.


Amúgy nincs még Panda, ezt várják nyár óta az emberek.

Éshát a Launcherbe elindítod, és kéjsz,


Ha bármi gondod van, beírod YouTube-ba, hogy Tauri Wow kezdőknek, vagy ilyenek, és elmondják a fajokat, kasztokat, felhúzod 85-re, mész BG-zni, Trollkodni Orgrimmarba, vagy Stormwind-be. Szívesen segítek, írj privátot!



Isti

2015. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nincs MÉG Panda??? MÉG??? Jó hogy több mint egy éve nincs MÁR Panda. Utolsó játszható kieg amúgy a Cata volt, úgy élvezétek ki a törtön.
2015. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 stewei99 ***** válasza:
Még mindig nem, de nemsokára,! Még 1 év vagy még kettő :333
2015. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1. letöltöd a klienst és addig patcheled fel ahányon a szervered jelenleg fut. Aztán a windows commanderben átírod a set.realmlist doc file-t arra, amit a tauri weboldalán írnak és ha jól csináltad akkor már be is tudsz lépni azzal a jelszóval,felhasználónévvel amivel a tauri weboldalán használsz
2015. dec. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!