Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hova tűnt a Sims4 a gépemről?

Hova tűnt a Sims4 a gépemről?

Figyelt kérdés
Telepítve lett, a nyáron sokat is játszottam vele. Szeptember óta viszont nem nyitottam meg. Most pedig ahogy rákattintottam azt írta ki, hogy át lett helyezve és érvénytelen az asztalon lévő ikon. Most akkor hol kéne keresnem? Hova tűnt?

2015. dec. 20. 16:39
 1/3 anonim válasza:

Nekem is és pont most akartam vele játszani! Ezt írja ki valaki elmondhatná mit kell csinálni:...please confirm that:

1,The file was copied over the same folder as cracked executabile

2,The antivirus software is not false-detecting the file(in which case white-list the folder/file) Neked is ezt írja ki kérdező,én lány vagyok ehez nem érthetek:D és fogalmam sincs mit kell csinálni nem is én telepítettem fel a gépemre.

2015. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7%

1. válaszoló: talán lopás helyett vedd meg a játékot és nem lesz ilyen gondod többé.

Kérdezőnek is ezt ajánlom ha crackelt verziót használ. Ha eredeti, akkor simán csak telepítsd újra. Nyilván valami része le lett törölve véletlenül vagy akármi hasonló.

2015. dec. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mi ketten vagyunk testvérek, két különböző laptop van és egy közös játék lemez. Szóval nem lopunk. Mégis mi a fenének vennénk kettőt belőle? Annyira azért nem vagyunk eleresztve kedves második.
2015. dec. 20. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!