Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimban miért nem tudom...

Skyrimban miért nem tudom befejezni a küldit? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Miután átvettem a vezetést a bajtársak felett Alea ad egy olyan küldit, hogy öljek meg egy kardfogút valahol Égkoszorúban, viszont azt a kardfogút már megöltem a küldi keretein kívül, úgyhogy mégegyszer nem tudom kinyírni, viszont nem enged tovább, még mindig azt jelzi mintha még éle és ha vissza megyek Aleához akkor azt mondja, hogy fejezzem be a feladatot, amit adott. Előre is köszi a választ :)

2015. dec. 20. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Felszedtél a tetemből mindent?
2015. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, felszedtem mindent, még Aleát is magammal vittem, hogy ő is kutassa át, de semmi. Próbáltam kóddal teljesíteni a küldit, de ott valamit nem fogad el, nem tudom, hogyan kell beírni a küldetés azonosítóját.
2015. dec. 20. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Skyrim=Égkoszorú? Te jóságos atyaúristen...
2015. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha elmondod nekem, hova írtam azt, hogy Skyrim egyenlő lenne Égkoszorúval, akkor minden elismerésem. De ha így jobban érzed magam, akkor a Zöldtavasz-üregben leledző kardfogút kéne megölnöm.
2015. dec. 20. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt vele gondom. Lehet hogy valamelyik mod vagy dlc kavar be.
2015. dec. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jól van:) de mindegy már, kóddal megcsináltam a küldit. Viszont megcsináltam a bajtársas küldetéseket, de még mindig nem tudom Aleát elvenni. Lehetséges, hogy nem tudok újraházasodni, mert az előző feleségemet megöltem?
2015. dec. 21. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!