Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Amennyiben az van ráírva a...

Amennyiben az van ráírva a rubik kocka dobozára, hogy nem szétszedhető, akkor tényleg nem az? (többi lent)

Figyelt kérdés

most vettem tiszta új 4x4x4 kockát, eredeti rubikos, olyan kék dobozban van...elég nehezen forog, így gondoltam, hogy megkenem...néztem videót a youtubeon, hogy hogyan kell szétszedni...meg is próbáltam, de mivel nem nagyon akart szétjönni, elolvastam a dobozt és rajta van, hogy nem szétszedhető...viszont ugye, ha megnézem a közepét...ott látni csavart...amennyiben azt kicsavarom, akkor összelehet rakni?

a másik kérdésem meg az lenne, hogy elég, ha így fújok bele szilikont?



2015. dec. 20. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nem a semmiért írták rá.
2015. dec. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem tudod szétszedni, mivel úgy vannak rögzítve a műanyag bizonyos részei, hogy össze vannak nyomva (akár egy pop szegecs). Ha szét feszíted, akkor tönkre megy.
2015. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
valahogy csak össze rakták :D
2015. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a pop szegecset is összerakják, de ha szétszeded, akkor azt vissza nem rakod többé.
2015. dec. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a kocka nem arra való, hogy gyorsan tekerd, mindig is nehezen fog forogni. Ha kicsit szét tudod húzni a kockákat, akkor megtudod szilikon sprézni.
2015. dec. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne szedd szét, ha nincs érzéked az összerakáshoz. Azt a nem szédszedhető dolgot azért írták rá, hogy akik nem tudják összerakni, ne zaklathassák a boltot. Én pl gond nélkül szétszedem egy mozdulattal, de ehhez kell hozzáértés.
2016. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!