Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL: Csak szerintem lett...

LoL: Csak szerintem lett Mundo rossz?

Figyelt kérdés

Csak szerintem nem kell Mundohoz semmi skill? Tank, folyamatos életregennel. Miden volt ellenem, folyamatosan dobálózott a Q-val, és akármit használtam, picit sem sebeztem meg. Csak megkerülte a minionokat és Q, Q, Q... És folyamatosan szerezte a killeket, és a végén 3 ember kellett hozzá, hogy látszódjon hogy fogy a zöld csík...


Ugye sokan szidják így katát. De neki legalább valami alap skill kell: ha a hős fölötti zöld csík pici, akkor visszamegy, de mundonak még annyi se!! Utálom. Csak sztem rossz?



2015. dec. 21. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Felbuffolták, és a metába is jól illeszkedik. Sajnos ez van.
2015. dec. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mundo egy rohadk, ha elrontja a játékos a Q-t és leviszik a hpját még akkor is ott az ultija (alacsony cooldown-al) és elszalad. SEMMI skill nem kell hozzá. Agyhalottaknak való.
2015. dec. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj Mundoval. Az E - AA reset már kellett neki, hogy megint játszható legyen. A kezdő játékosok mindig találnak valamit, ami miatt lehet panaszkodni. Még nem játszottam olyan championnel, amire ne mondta volna valaki, hogy noskill vagy noob champ. Mondták már zedre, yasuora, leblancra, ezrealre...

Előfordul, hogy egyik champion könnyebb mechanikailag, mint a másik. Általánosságban a tankok könnyebbek, mint az assassinok ( lásd katarina - mundo ), mivel egiyk esetben azonnal meghalsz ha hibázol, másikban nem feltétlenül. Ez nem jelenti azt, hogy a champion összességében feltétlenül könnyebb. Ez a játék nem csak erről szól, van még 1000 másik faktor, ami egy játékos győzelmi esélyeit növelni tudja, és ami miatt esetleg összességében Mundo-val nehezebb érvényesülni, mint Katarinaval, egyes szituációkban.

Általánosan elfogadható szabály, hogy ha úgy érzed egy champion eszméletlenül OP és semmit nem tudsz ellene kezdeni, akkor nem az a megoldás, hogy a championt meg a Riot-ot szidod, hanem hogy utána nézel pontosan hogy működik az adott hős, és megtanulsz ellene buildelni, játszani, pickelni.

2015. dec. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze, mindenki ellen lehet játszani. Még csak most lettem 30. színtű, és nem játszottam rankeden, és olyan zavaró, hogy alig van hős (hősöm), aki jól megállná a helyét ellene. Ha védekezésre buildelek, nem sebzem, ha támadásra, meghalok. Ráadásul miden volt Mundo, és a junglerünk se volt olyan nagyon jó, nem jött gankelni. Ettől függetlenül szerintem Mundo még mindig erősebb alapjában, mint a többi hős. Q-nak lehetne 1-2 másodpercell több a töltési ideje. Nyilván aki játszik Mundoval, az nem ért vele egyet, ezért is voltam kíváncsi véleményekre, hisz én se szeretem, ha leszólnak olyan hőst, akit szeretek. + még az idegesít, hogy beszólogat, hogy senki nem tudja megölni.


Talán van 1-2 hős, aki könnyebben öli meg Mundod, de azért én sokat nem tudok, és mobafiren se találtam. De szerencsére mostanában nem nagyon jönnek ellenem mundoval.

2015. dec. 25. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!