Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Yu-Gi-Oh és Duel Masters...

Yu-Gi-Oh és Duel Masters kártyajáték?

Figyelt kérdés

Most találtam meg a Yu-Gi-Oh kártyáimnak a maradványát (64db és egy eléggé megviselt lap) valamint a Duel Masters kártyáimat, ami 45 darab összesen.

Az lenne a kérdésem, hogy a két kártyajátékot, mégis hogyan kell játszani és ennyi kártya elegendő e egyáltalán egy játszmához, valamint ha nem elég, akkor mennyiért lehetne eladni őket? :)

Válaszokat előre is köszönöm!



2015. dec. 21. 20:23
 1/2 anonim válasza:

Erőtől csillagbeli osztálytol függ...

De nem kőbevésett szabály.

3csillagig 50ft/kártya

4csillag 100ft/kártya

5-7csillag200ft/kártya

8-9csillag500fr/kártya


Tudom kevés a bevétel.de ez az átlag arány amennyiért még van rá kereslet...ha sok a 3fejű hósárkányod vagy az EGÉSZ Exodiád esetleg van egy ZORK od akkor nagyobb pénzre szert tehetsz...


Haj nem is említettem az ISTEN KÁRTYÁKAT.

Azok részemről megérnek 1.000ft/kártya árat.

Nah persze nem kőbe vésett szabály...


A használatrol nem tudok nyilatkozni..80kártya az alap...vagy a maximum?

Nem tudom...

2016. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eredeti kártyák? Mert a YuGiOh-t hamisítják ezerrel. Amúgy a shadowgame.hu - n megvan a YuGiOH játék szabálya. 64 lap két játékosnak hivatalosan nem elég, de ez a lapoktól is függ. Ha azok az "eléggé megviselt kártyák" hamisak, eladni nem nagyon tudod.
2016. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!