Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fiamnak megmutattam a Duke...

Vurugya béla kérdése:

Fiamnak megmutattam a Duke Nukemet, fiatalabb korom játékát. Az első pályát meg lehet csinálni online egy oldalon. Hogyan lehetne a többin is játszania (letöltve vagy online)?

Figyelt kérdés
Titkos gondolatom, hogy az annak idején használt pályaszerkesztőt is milyen jó lenne használni... Még az iskolánkat is megcsináltuk annak idején DN pályaként :)

2015. dec. 21. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:

torrent oldal, vagy steam

[link]

2015. dec. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a link valami fizetős, én nem tudok vásárolni a neten...
2015. dec. 21. 23:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Pedig most akciós lesz,ha nagyon le lesz akciózva akár 100 forintért is megvehetnéd. (Amúgy meg miért nem tudsz neten fizetni)


Tessék,tört verzió: [link]

2015. dec. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bankkártyával lehet neten fizetni, mastercard, visa, american express stb. Raiffeisen, OTP, stb bankoknál is fel van tüntetve egy kis mastercard vagy egyéb logó a bankkártyán és lehet használni. Annyi, hogy előtte egy limitet a bankban be kell állítani (vagy ha van internet bankod, akkor ott is módosíthatod a limitedet).
2015. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Soha nem vásároltam a neten, mindig halogatom...

Mindenkinek kösz, végül lett DN! Holnap telepítem, kiderül, hogy pályaírót is tartalmaz-e...

2015. dec. 23. 00:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem csinál semmit, mert valami csoportházirend blokkolja...
2015. dec. 23. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!