Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik e olyan játék, amiben...

Létezik e olyan játék, amiben lehet építkezni-átalakítani, autót vezetni, és egyéb az élethez hasonló dolgokat csinálni?

Figyelt kérdés

Konkrétabban kifejezném, a 3 fő pont:


- Építkezés-Átalakítás-Rombolás (épületek, területek stb.)


- Autó/Motor/Repülőgép/Hajó vezetése


- Gazdasági forgás (ezalatt értem a pénzt, vétel-eladások stb.)



A felső három a legfontosabb, viszont ha ez kiegészül egyéb kisebb hétköznapi dologgal, mint pl. elhasználódás, koszolódás, törés, természeti jelenségek (eső,hó,köd stb.), idő előrehaladása az már csak hab lenne a tortán.


Továbbá. A kérdést azért írtam ki, hogy érdeklődjek. Van e ilyen vagy hasonló játék?


- Minecraft

- GTA sorozat

- The Sims sorozat


Ezt a hármat ismerem. Játszottam velük. De, talán úgy tudnám a legjobban kifejezni kérdésem, hogy ennek a 3 játéknak az "ötvözete" durranna nagyot. Vélhetően eddig nem találtam ilyet, azért kérdezlek titeket, több szem-többet lát.


(A normális válaszokat megköszönöm. Viszont (mások által feltett kérdések válaszai alapján, akik azt szeretnék tanácsolni, hogy keljek fel a számítógép elől és máris minden leírt dolog adott, azokat máris megnyugtatom, hogy ne aggódjanak miattam, túl sok időm nem jut a számítógépes játékokkal foglalkozni, mert a munka és tanulás eleget vesz el. :) ) Köszönöm.


2015. dec. 22. 09:30
 1/2 anonim válasza:

latom meg nem erkezett valasz...

ezert valaszolok de nem biztos hogy a legjobbat


-Mondjuk a Sims (ott van rablas , epitkezes is, akar meg rombolas is , auto is van amit vezethetsz (attol fugg melyik Sims van meg neked )

-

-vagy beirod a computerbe hogy : Club Marian

(ott vezethetsz, baratkozhatsz, rombolhat ha akarsz)

-

-vagy GTA V = Ebbe a jatekba mindenfelet csinalhatsz (meg epitkezhetsz is )

a gta 5 az egy vilagjatek

cask...tudni kell jatszani vele :)

remelem segithettem

2015. dec. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.
2015. dec. 27. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!