Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik PC -s autó szimulátorna...

Melyik PC -s autó szimulátornak a legrealisztikusabb a vezetése?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Játék az nem éppen realisztikus.
2010. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem Dirt2 meg NFS Shift jött be
2010. márc. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az rFactor-t ajánlgatják nagyon.
2010. márc. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
GRID
2010. márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát a Shift minden,csak nem realisztikus.


Többen azt mondják,hogy a Gran Turismo-nál nincs realisztikusabb játék.De mivel az nincs PC-re ,ezért én is a GRID-re és a DIRT2-re szavazok.A Codemasters nagyot alkotott.Meg asszem 2010-ben fog megjelenni a Codemasterstől az F1 2010.Na az is király lessz.

2010. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát kössz a válaszokat .. én a grid-el szoktam játszani, az szerintem is nagyon komoly játék :D
2010. márc. 25. 22:48
 7/10 anonim válasza:
Próbáld ki a Flatout Ultimate Challenge-t
2010. márc. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Az a durva h a Live for Speed-ben a legdurvább a szimuláció ha hiszitek ha nem, mert minden NFS nél jobb a vezetés benne kormánnyal, belső nézetben persze.


és az a durva h még cs demo-k jöttek ki, róla, majd ha kiadják a teljes verziót :O

2010. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

07:12

NFS Shift??? Ezt komolyan mondod? Annak az irányítása minden, csak nem jó, főleg nem realisztikus. Rosszabb lett, mint az előző részeké, amelyek arcade irányítással rendelkeztek. Ez se nem arcade, se nem szimulátor, inkább olyan szappanjárás.

A DiRT 2 mindenben lekörözi a Shift-et magasan, de az sem szimulátor, inkább profi arcade

2010. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a shift tényleg elég realisztikus ha mindent kiveszel(kormánnyal) egy logitech momo kormánnyal élvezhető,billenytyűzetten nem! A grid is jó azt kontrollerrel toltam az nem annyira realisztikus mint a shift ahogy én észrevettem
2010. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!