Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok ehhez hasonló...

Mondanátok ehhez hasonló játékokat? (Tapasztalt gamerek felé szóló kérdés)

Figyelt kérdés

Régóta keresgélek már játékokat, többször megfogalmaztam a kérdést és sose jött olyan játék ami nekem tetszett, szóval most leszögezem az elején:

-Nem közismert tömegjátékot keresek!


Ehhez hasonló játékokat keresek, mindegyik más stílusú, de leírom miért tetszettek:


-Hitman Blood Money

(A játék alapjában tetszett már, hogy te magad irányíthatsz egy bérgyilkost, személyre szabhatod a felszerelést, a grafika nekem bejött, a történetet imádtam, habár angol tudásom csekély mégis átjött a lényeg. Többféleképpen lehetett játszani a játékot, amit nagyon szerettem, nem kötött. A zenék is nagyon hangulatosak és illettek a játékba.)


-XCOM

(Ebben a játékban szintén az fogott meg elsősorban, hogy a te döntéseid befolyásolják a következményeket. A grafika nekem teljesen szuper. A játék története kielégítő, végül is ki ne akarná megvédeni a földet? A katonák testre szabhatóak, mind kinézet mind felszerelés terén.)


-Medieval 2 Total War

(Nagyon nagy hazaszeretettel rendelkezem, úgyhogy imádom, ha épp a magyarokat vezethetem sikerre. Ebben a játékban szintén a te döntéseid határozzák meg a következményeket. A grafika itt is megfelelő. A játék nem olyan bonyolult mint épp a Civilizationban, ott túlcsicsázott hülyeség, itt viszont pont tökéletes. Családfa is van, ott követheted az uralkodóvonalat stb.)


Lenne még jó pár játék a múltból, de most nem jutnak eszembe. Most felsorolok pár példát, hogy mik nem tetszettek annyira...

Ott volt a Witcher, nem tetszett mert túl kötött volt és egy idő után már frusztrálóan bonyolultá és idegesítővé vált a játék, de mégis megmaradt, mert hangulatos volt. Ott volt még ez a Walking Dead sorozatos játék, nagyon bejött eleinte, imádtam, aztán idővel valamiért meguntam, pedig az jó volt, de valamiért elmúlt... Az ilyen tömeggyártásokat pedig nem is említem meg mint az AC, a GTA, a BioShock, CoD stb... Remélem a tapasztalattal rendelkező játékosok akik már rengeteg játékkal játszottak tudnak nekem ajánlani valami csodálatos játékot ami leköti az embert és nem értelmetlen lövöldözés/mászkálgatás stb...


Köszönöm előre is!



2015. dec. 22. 23:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fallout 3, New Vegas. A 4-el még nem játszottam, de biztos jó az is.
2015. dec. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál, de ez szintén egy tömeg. Mindenhol ezt fújják már szinte... Nyilván nem tudom felsorolni a tömegjátékokat, mert annyi van. Kérlek ha nem vagy tapasztalt játékos és csak egy-kettő tömeg játék jut eszedbe ne válaszolj... Már unom hússzor kiírni a kérdést.
2015. dec. 22. 23:57
 3/13 anonim ***** válasza:

Thief 1-2

Styx: Master of Shadows

No One Lives Forever 1-2

Deus Ex

Splinter Cell első pár része


Xenonauts

Silent Storm

Jagged Alliance 2


Paradox játékok

Mount and Blade modokkal

King Arthur: The Role-Playing Wargame - nincsenek benne magyarok, de hazai fejlesztésű Total War-szerűség, úgyhogy ha megveszed, akkor a magyarokat vezetheted sikerre :)

2015. dec. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy egy kicsit hisztikirálynő?

Akármilyen "tömegcucc" valami még lehet, hogy fekszik a stílusodnak. Amíg nem játszol vele kb soha nem tudod meg és "gémpléy" videókkal semmire nem mész.

Konfigot írhattál volna. Esetleg egy bővített lista lehetett volna, hogy miket próbáltál (pl.: mad max, metal gear, far cry, dark souls, shadow of mordor ....stb).



Itt van pár ami az én stílusom mostanság:

- Don't starve

- Ori and the blind forest

- This war of mine

- Binding of isaac

- Invisible Inc.

- Dishonored

- Borderlands

- Hitman - agent47

- Total War - attila

2015. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A 3. hozzászólás írójának:

Egyedül a Styx: Master of Shadows egy értelmes játék, a többi ilyen játszhatatlan gagyi, mindenesetre ezt a Master of Shadows-t köszi, most töltöm le, remélem jó lesz.


Azért alapvető grafikai igényeim vannak, vessétek össze ezeket azokkal amiket én leírtam, azoknak van alap normál grafikája, ezek az 1999-es 2D-s játékok, nemár... Mellesleg élvezhetetlen az összes.

2015. dec. 24. 00:16
 6/13 A kérdező kommentje:

A 4. hozzászólónak:

Először is okkal nevezem ezeket tömegjátékoknak, mert minden 2. óvodás ezzel játszik, megértem, hogy lehisztikirálynőzől, de nem tudod milyen egy kérdést 500-szor kiírni és mindig ugyan azokat kapni, hogy: Euro Truck S2, Resident Evil, AC részek, GTA, Skyrim, Cod, Bf... Ezeket percenként reklámozzák, meg az élettelen youtubosok is ezeket nyomják... Valami egyedi játékot keresek... Don't starve komolyan? Isaacos 2d? Nemár. Az utolsó kettővel egyet értek, azok jók, de azokkal már játszottam. Deus ex nem tetszett, a többi meg egy rakat *****... Viszont a This war of mine az jó játék csak azt mégiscsak megvenném steamen.

2015. dec. 24. 00:24
 7/13 A kérdező kommentje:

Olyan játékokat kérnék, amelyeket valószínűleg nem ismer mindenki. (Mert akkor nyilván beírnám YT-be, hogy top10 game és jönne a sok tömeg...)


Egyedi, élvezhető játékot keresek, amelynek van azért egy normális grafikája, nem pedig ilyen Don't starve meg isaac rajzfilm.

2015. dec. 24. 00:25
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Már bánom a kérdésed megválaszolására szánt időt, dugd fel az alapvető grafikai igényeidet a seggedbe.
2015. dec. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezért mondtam, hogy csak tapasztalt játékosok írjanak, akik fejből mondanak jobbakat, te ezt a pár retek játékot fél óra alatt írtad akkor gratulálok...
2015. dec. 25. 11:12
 10/13 Yoni03 ***** válasza:

Mount and Blade játékok

Saints Row 2-3

Bully Scholarship Edition

2015. dec. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!