Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Just Cause 2 felbontás hiba?!...

Just Cause 2 felbontás hiba?! Valaki segítsen már!

Figyelt kérdés

Megvettem a fent említett játékot. Első indításnál ment is minden szépen. Aztán a következőnél valamiért a felbontás elállítódott ami a monitoromnak nem tetszik így fekete képernyő + "out of range" felirat fogad.

Próbáltam hogy indítási beállításoknál -sw és akkor ablakból tolom de ez is vagy müxik vagy nem. van hogy ugyanúgy fullscreenben tolja. ha netalán véletlen összejön h ablakból elindul akkor meg ha átállítom a felbontást később ugyan úgy elállítódik (az indítási beállításokból persze kiveszem az -sw parancsot)

azt is próbáltam hogy az inditási beállításánál a felbontást állítom be de nem jó. MI A SZ*-*-R VAN MÁÁÁ EZZEL A JÁTÉKKAL???



2015. dec. 23. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Lejjebb kell venni a felbontását, mert a jelenlegit nem bírja a monitorod.
2015. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"ablakból elindul akkor meg ha átállítom a felbontást később ugyan úgy elállítódik"


megoldottam a problémát, ki kell törölni egy fájlt.


C:\Users\Számítógép\Documents\Square Enix\Just Cause 2\Saves


és itt a "JC2Settings" nevűt (mivel más nincs :D)

2015. dec. 23. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!