Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A warframe nevű játékban...

A warframe nevű játékban milyen korlátozások vannak?

Figyelt kérdés
A játék csak pénz fejében engedi hogy több fegyvert tarthassak ami miatt az építő asztalon maradt is egy fegyverem amivel nem tudok mit kezdeni, azt szeretném tudni hogy ez a warframekre is érvényes. Van-e korlátozás arra hogy hány warframe-d lehet?

2015. dec. 24. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb dolog le van korlátozva sajnos, Meg a játék maga elég monoton, ami kár mivel lett volna potenciál a játékban.
2015. dec. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor hány warframe-je lehet egy játékosnak?
2015. dec. 24. 16:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Alapból 2 Warframe és 6 fegyver slot van, platinumért lehet többet venni.
2015. dec. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2015. dec. 24. 18:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne hazudozzunk, semmilyen olyan játék beli elem nincs a játékben, amit kötelező platinumért megvenni (talán 1-2 külcsíny beli dolgon kívül, mint például a színek).

Warframe és fegyver slotokat mastery rankok után kapsz, de egyébként platinumért sem drága.

2015. dec. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Warframe és Fegyver slotot csak platinumért tud venni! 20 platinum egy Warframe és 12 platinum 2db Fegyver slot. Mastery szint lépéskor csak loadout-ot kap ami nem ugyan az. Viszont platinumot tud szerezni úgy is hogy nem költ igazi pénzt, elmegy void-ba, szerez prime alkatrészeket vagy ritka modokat és eladja a trade chat-en.
2015. dec. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fura, hogy pl. LoL-ban senki sem sajnál 6000 Ft-ot egy nyomorult skinért, míg Warframe-ben pár száz forintért minden értékes tartalmat meg lehet nyitni (főleg, ha kivárod a 75%-os platinum kedvezményt).
2015. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Azok az emberek akik azt mondják, hogy a Warframe "korlázot" azoknak gratulálok, hogy sikerült eljutni Mastery Rank 2-ig. Nem költöttem a játékba pénzt. Egyszerű , mikor volt Event, tudtam, hogy lehet kereskedni modokkal, és Event alatt Event modok is eshetnek. Pl. Buzzkill, ennek az ára Event után 600-de akár 1000+ Platinumért is ellehetett adni, én eladtam 800platinumért, volt még 5 db, 1-et megtartottam magamnak, a többit eladtam, Mostani értéke 300-600 platinum között van, de már nem igen megy feljebb, mert viszik le az árát. Tehát aki azt mondja, hogy a Warframe egy pénzkunyeráló játék, és lehúzás annak üzenném , hogy jusson tovább mint Mastery Rank 5-10 akkor fogja érezni majd , hogy a Trade kifizetődö és a Void is. Csak kicsit kéne törődni az elején a karaktereddel, és márisn me lenne annyi sírás a platinumért. Egyik kommentelő leírta, hogy nem sajnálnak beleadni 6000Ft-ot a LoL-ba, van olyan ismerősöm aki S1 óta LoL-ozik, de TELEFONRÓL tölt fel 2-3x-or drágább mint kártyáról, de nem érdekli, több tízezres talán százezer feletti számlája is lehet, mikor kipróbáltattam vele a warframet, sajnálta rá a pénzt. Hiába mondtam, hogy hülye az aki befizet a játékba, nem feltétlen igaz, de a Warframe pont nem arról híres, hogy a pénzedre pályázik. Bétában dobta a Stalker a Smoke Color-t, Valentin napra kaptunk Valentin Color-t, Halloween-re szintén. Grineer Color-t szintén meglehetett szerezni azthiszem béta vége fele igaz kreditért, de akkor is meglehetett szerezni. Vannak Giveaway-ek, pár napja lett vége amiben ingyen Syandan-át kaphattál. Nem nem kamu. Tehát ébredjetek fel és még1x-er mondom, jussatok tovább TI akik hülyeséget állítotok MR 2-nél. Köszöntem.
2016. jan. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
"korlátozott"*
2016. jan. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem egy ismerősöm ,aki szintén játszik a játékkal, elmondta ezeket a lehetőségeket. Szóval mostmár én is próbálok majd élni ezekkel. Habár mostanában nem jutottam el odáig hogy játsszak... Csak jeleztem hogy már egy jó ideje én is tudok ezekről a lehetőségekről. Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2016. jan. 31. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!