Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy 700 fokos kormányom...

Van egy 700 fokos kormányom (Trust GXT 288), de csak kb 200 fokba fordul el, mit kéne vele csinálni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 24. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
kidobni
2015. dec. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megpróbáltál valami vicceset mondani, de nem jött össze :/
2015. dec. 24. 19:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindkét irányban csak 1 fix pontig tudod lehajtani (de egyszer sem körbe)?


Ugyan nem volt még dolgom ilyen kormányokkal, de nincs használati utasítás hozzá? Én tapasztalatból tudom, ha olyan terméket árulnak, amiben van forgó rész (lásd mosógép, mosogatógép, orsós autóemelő stb), alapjáraton mikor megveszed, van bennük elfordulás gátló. Ez lehet csavar, vagy egy pöcök, amit ki kell hajtani, stb. Ez az elfordulás gátlás biztonsági okokból van bennük. Lehet ebben is van.

2015. dec. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, mindkét irányba ugyanannyit fordul.

Van használati utasítás, de ott nincs írva erről semmi.

A kormány tengelyen nem találtam pöcköt, vagy csavart amit biztosítónak tűnne :/

2015. dec. 24. 23:46
 5/9 anonim ***** válasza:
nem vicceset akartam mondani rá villágítottam csupán arra hogy sikerült egy hulladékot vásárolnod :(
2015. dec. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem csak én vagyok béna
2015. dec. 25. 15:43
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kéne vele csinálni ://
2015. dec. 27. 15:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Mivel ennél több ötletem nincs, ezért nem írtam semmit. Reménykedjünk benne valaki csak tudja mit kell vele csinálni.


Boltban vetted? Ott esetleg tudnak érdemben hozzá szólni.

2015. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Netről rendeltük, majd felhívjuk őket
2015. dec. 27. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!