Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet GTA V Online-ba...

Hogyan lehet GTA V Online-ba beülni másik játékos mellé autóba? Melyik gombbal?

Figyelt kérdés
Sajnos voltam pár Heisten, és mikor be kéne üljek valaki mellé, nem tudom melyik gombbal kell, próbáltam párat de egyik se volt, settingsbe meg persze nem írja... nagyon megköszönném ha valaki leírná melyik gombbal lehet.. Előre is nagyon köszönöm!:)

2015. dec. 24. 22:11
 1/4 anonim válasza:
arrol nem te tehetsz h nem tudsz beulni arrol a sofor ha van kocsid be tudod allitani azt h ki ulhet be a kocsidba vagy egyaltalan be ulhet e valaki . ugy h nekik valoszinuleg v no one tehat senki v friend v crew vmind2 /barat klan tag. egyepkent ha hosszan nyomod az y t akkor el tudod lopni ha valaki a sofornel ul es evrio one ra van allitva
2015. dec. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha 360 as platformon vagy akkor y ha ps en akkor a felso gomb h ha xbox on vagy akk jeliz MultipleSpice
2015. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, heist-nél nagyon hasznos, köszi mégegyszer, ment a zöld pacsi!:)
2015. dec. 26. 14:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah, és pc-s vagyok, szívesen bejelöltelek volna pedig..:c
2015. dec. 27. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!