Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hungary Life MTA szerveren...

Hungary Life MTA szerveren örökre elvágtam magam?

Figyelt kérdés

A héten eszembe jutott san andreas multizni, így felmentem többek között a HL-re is. ugye az a szabályzat, hogy lehetőleg valós karakternevet adjak meg, de miután sokadjára se találtam egy olyan nevet, ami ne szerepelt volna már, így megadtam egy kitaláltat...nyilván emiatt bekerültem a börtönbe egy idő után.


na most akárhol olvasgattam, nem találtam konkrét dolgot arra, hogy ilyesmit hogyan is lehetne kijavítani...csináltam új karaktert, de ezt is berakják egy idő után a börtönbe, tippem szerint azért, mert egy profilnak csak egy karaktere legyen...


valaki tud nekem ebben segíteni?

nem egy létszükséglet, mert végülis játszok másik szerón is, csak az első negyed órában, ameddig tudtam nyomni, a HL jött be legjobban :)


2015. dec. 25. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Kicsit későn, de nem baj az ha bebörtönöznek. Nem a világ vége, ezzel is tudsz tanulni és fejlődni, és ezt az adminteam is tudja.
2021. szept. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!