Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vettem egy Battlefield 4...

Vettem egy Battlefield 4 dobozos játékot. Ha a kódot aktiváltam Originen és a DVD-ket odaadtam egy haveromnak hogy játsszon a játékkal akkor tudja úgy futtatni hogy ne keljen a kód (amit ár úgy is aktiváltam)?

Figyelt kérdés
Ha a kódot aktiváltam Originen és a DVD-ket odaadtam egy haveromnak hogy játsszon a játékkal akkor tudja úgy futtatni hogy ne keljen a kód (amit ár úgy is aktiváltam)?

2015. dec. 25. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Miután aktiváltad a kódot az Originen, akár ki is dobhatod a lemezt, mert onnan fogva rajtad kívül soha többé senki sem tudja használni (az Origin fiókok e-mailhez vannak kötve).
2015. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel fiókhoz kötött a játék, így ő multizni nem fog tudni, de single playert elvileg még lehet játszani simán a lemezzel (feltéve, hogy nem akar azonnal belépni az Origin-re).
2015. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2: Ja, a single-t el is felejtettem. Sosem játszottam egyik Battlefield single módjával sem, bár a multiba több száz órát beletoltam.
2015. dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!