Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL mid: Anivia, Ekko, Xerath...

LoL mid: Anivia, Ekko, Xerath vagy TF inkább?

Figyelt kérdés

2015. dec. 25. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ekko és Xerath nagyon jó. Utóbbinak nagyon jó range-je van, előbbinek meg kiváló kitje. Mindkettő ajánlott, Xerathnál nagyon sok a skillshot (Q, E, ulti).

TF felállásfüggő, nem vinném minden helyzetben. Ultival jól lehet teamfightot fordítani mondjuk, könnyű botot és topot segíteni.

Aniviáról nem igazán van hasznos infóm. Nem játszottam soha, és csak pro-k kezében láttam jól teljesíteni.

2015. dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ekkon és xerathon nagyon gondolkodtam. Még várok holnapig, de szerintem először xerathot megpróbűlom, utána a másikat.
2015. dec. 25. 22:16
 3/6 anonim válasza:
Azt hozzátenném hogy Ekko és Xerath lényegesen nehéz champ.
2015. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze. A skillshotok lényegesen nehezítik mindkettőt, plusz Ekko ultiját nem könnyű jól használni, nemhogy még a W-t.
2015. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Anivia main vagyok :-D...ha jó a teamed,akkor nem nehéz vele játszani,a passzivja olyan mint Zacnak,újjáéled...nagyon ütős kis champ.
2015. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szintén anivia a mainem, ha megtanulsz vele jól játszani, az egyik legerősebb és leghasznosabb hős a csapatban, de tény hogy nem könnyű. Másik nagy előnye, bronze, ezüst és arany divizióban, hogy az ellenfelek nem nagyon ismerik a képességeit és így könnyen meg lehet őket lepni.
2016. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!