Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szasztok! Star Stable Onlineba...

Szasztok! Star Stable Onlineba kéne egy kis segítség. Többi lent (? )

Figyelt kérdés
Elakadtam a Star Stable Onlineba. A Fagyott Köd völgyet kéne feltérképeznem Nic-nek, azonban sehogy sem tudom megközelíteni, megtalálni. Válaszaitokat előre is köszönöm! (Ha nem szeretné valaki itt elmagyarázni-bár miért ne?- akkor nyugodan írjon privit :)

#térkép #SSO #Star Stable Online #Shire #Fagyott köd völgy #Nic Stoneground
2015. dec. 25. 23:39
 1/2 anonim válasza:
Így most fejből nem tudom de ha bent vagy a játékban akkor ott kérj meg valakit hogy segítsen és valaki csak fog segíteni. Én is nagyon sokszor kertem segítséget baráttól vagy a mond chatben és szinte mindig kapsz választ, segítséget.
2016. jan. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én megkértem a barátnőmet, hogy segítsen, elkérte a koordinátákat, és rögtön megtalálta! (én is pont ott akadtam el xD) Talán neked is segíthetek a koordináték, vagy a barátiaid! :)
2017. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!