Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Minecraft Windows 10 Edition...

A Minecraft Windows 10 Edition-t ingyen hol/hogyan lehet beszerezni, a full verzióját?

Figyelt kérdés

2015. dec. 26. 16:12
 1/6 csenge2003 válasza:
beírod a keresőbe, hogy mestermc letöltés, és ott letöltöd. ennyi. tökéletesen működik
2015. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem, ... Kár hogy egy értelmes válasz sincsen....

Egy hogy biztos nem fogom tele b@@szni a karácsonyra kapott új gépemet egy értelmetlen szar lopott szerós májnkjáft "kliens" játékkal....

Kettő hogy "Minecraft Windows 10 Edition"-t akarok letölteni kedves válaszoló, nem egy teli@@k@rt rosszt. Erre már én is gondoltam, hogy sima mc-t töltök, de a win10 edition sokkal jobban tetszik, megfelel, meg külön win10-re van kitalálva.

2015. dec. 27. 13:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Előbb járj utána mit írok, utána válaszoljál.
2015. dec. 27. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Elvileg ingyenes azoknak a Minecraft windows 10 edition akik megvették a sima játékot. (Azt ami nem windows 10-es, hanem az alapértelmezett kliens)

és ezt honnan tod letölteni?

A Mojang oldalán bejelentkezel és lesz egy olyan opció, Download Windows 10Edition. (vagy valami ilyesmi, megtalálod)

és letöltöd, majd feltelepíted majd bejelentkezel és megy. (Persze Win10-en, azért Windows 10 Edition.)

2015. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A bejelentkezős nem sikerül, ugyanis bejelentkeztem a mojang.com-ra, és nincs olyan hogy download minecraft windows 10 edition beta
2015. dec. 29. 09:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért mert meg kell venni a játékot, én megvettem a minecraftot és járt hozzá az amiről beszélsz.
2016. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!