Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdv! Tudnátok játékokat...

Üdv! Tudnátok játékokat ajánlani? (lent a lényeg)

Figyelt kérdés
egy dell latitude e6410 es laptopról van szó. kicsit most laggos, de azért egész szépen szokott menni. (valószínű h vírust szedtek le a kis tesóim.) a need for speed minimum grafikán szépen fut úgy hogy megy a youtube alatta (kell a zene nekem! :D és a motor hangját is szeretem hallgatni :D) valami olyan játék kéne ahol nem fontos hogy hangja legyen. Szóval nem fps lövöldözős. (5.1 es fejessel vagyok, és ha pl borderlandsozok akkor nem mehet alatta zene mert bele zavar az 5.1es térhangzásba...) szóval valami olyasmi kéne ami alatt mehet a youtube és nem erős játék! :D ha van akkor bocsi a helyesírási hibákért! :D Valamint ha kicsit zavaros! :D Előre is köszi az értelmes válaszokat! :D

#zene #játék #gyengébb #Tankcsapda #jófélejátéklegyen! :D
2015. dec. 26. 17:01
 1/2 Yoni03 ***** válasza:

Pár kedvenc:

Mafia 2

Saints Row 2-3

Bully: Scholarship Edition

Mirror's Edge

Muont and Blade játékok

Egyébként ha mondasz egy stílust, hogy milyen játékok jönnek be, tudok még írni :D

2015. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Most a nfs-re függtem rnagyon, de amúgy az starcraft meg a worldcraft. Inkább stratégiai. A lol-al is játszottam egy időben csak nem fut alatta a zene és különben nem jó úgy ha egyedül vagyok. A zene akkor kell nagyon, ha egyedül játszok. És többnyire így is van. De mondjuk a cod meg ugye a bl is nagyon jó. Igazából szinte mind1. Bármilyen játék! :D az a lényeg hogy mehessen alatta zene és ne laggoljon nagyon meg legyen élvezetes a jaték. :D amúgy egy nagyon picit akadhat. :) előre is köszi! :)
2015. dec. 27. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!