Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SOS Steam sale melyik játék...

SOS Steam sale melyik játék legyen?

Figyelt kérdés
SOS melyik játék éri meg jobban? A Shadow of Mordor - middle earth vagy a the forest. forest az maradt 13 eu shadow meg 15.

2015. dec. 27. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A kettő közül a Shadow of Mordorra szavazok. A Forest nekem nem igazán tetszik, még korai hozzáférésű, és optimalizálatlan -- ergo egy erős gép kell hozzá, hogy jól fusson. A Shadow of Mordorhoz nem. Én is vettem néhány játékot a Winter Sale alkalmával. :) Többek közt a Tomb Raider 2013, Borderlands2, Assassin's Creed 3/4, Bioshock Infinite játékokat is. Ha esetleg érdekel valamelyik. Egyébként mi a Steames neved, ha szabad kérdezni?
2015. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Shadow of Mordor.
2015. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem a The forest legyen. Nem olyan rossz mint aminek mondják és egész jókat tudsz vele játszani ha viszont a The forest-et veszed meg akkor játszok veled szívesen. Csak írj rám privátban.
2015. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is Shadow of Mordor. Több benne a tartalom, jobban kidolgozott játék.
2015. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!