Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti hányas simset játszodjátok,...

Ti hányas simset játszodjátok, sims2, sims3, sims4, és hány gyereketek van, milyen neműek és mi a foglalkozása a simetek/simeiteknek?

Figyelt kérdés
Én sims3-at játszok.3 gyerekem van 1 fiú 2 lány és a nõ simem orvos a férfi pedig rendõr.Tesóm is sims3-zik és 6 fia van és 1 lánya.Tesóm is csodálta hogy 2-szer szült 3-mas ikreket és majd 1 lányt,de volt elég dolga.A nõ sime rock énekes és a férje szakács. (Azért tettem fel a kérdést,mert nagyon szeretem a sims játékot és elég sok ismerõsõm játszik rajta és mindegyikünk családja, "felhasználója" külömbözõ ezekbõl a szempontokbõl,és még kiváncsi vagyok arra,hogy ki szereti még a simset és a hányast játszja.)

2015. dec. 28. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én is sims3-zok. 4 gyerekem van,2 fiú akik ikrek és 2 lány.A nõ simem orvos és a férfi simem szintén.Ha màr te leírtad a tesód simjét akkor megteszem én is. Nõvéremnek 8 gyereke van 6 lány és 2 fiú. (Lány,lány,fiú,lány,lány,fiú sorrendbe születtek.) Nõ nemû simje szakács és férfi nemû simje rendõr. Õcsém is sims3-zik. Neki 2 gyereke van 1 lány és 1 fiú.Eredetileg 3 gyereke volt a simjének csak a legkisebb (fiú) megfuladt.Az öcsém mind két simje szakács.
2015. dec. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elözõ vagyok.Ha van kedved írj és beszélünk még a simsrõl.
2015. dec. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megint elözõ vagyok.Nõvérem gyerekei lány,lány,lány,fiú,lány,lány,lány fiú sorrendbe vannak.Elírtam s ha már oda írtam ne nézzenek hülyének kijavítom
2015. dec. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
1-3 válaszoló, te bolond vagy :DDD
2015. dec. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sims 2-vel játszok. 4 feka fiú és 1 fehérebb lány van az arab családomban. Apuka katona, az anya meg mérnök. A gyerekek meg még diákok.
2016. jan. 20. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem az Állatos krónikák van telepítve, ez már ki tudja hanyadik generáció amit játszok, a jelenlegi családomban az apa katona, az anya politikus,két gyerekük van, a gyerek fiú, a tipegő kislány.
2016. jan. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok, légyszi ne írjatok személyes üzeneteket, amint elolvastátok a kérdést, hogy akarok e barátkozni, mert nem fogok válaszolni.


Sims 2ben nem tetszett, hogy, ha elköltözött valaki, akkor nem öregedett és akkor elköltöztem a gyerekkel, az anyuka ott marad és az anyuka maradt fiatal még csak a felnőttkor elején a gyerek meg az időskor végén járt... Annyira irreális volt... Meg hogy nem mehettem át háztartásba a simemmel.


Illetve ez a vasszigor ami a gyerekekkel van; ha nincs meg az a kiegészítőd amivel autót lehet venni, hogy bevidd a gyereket a suliba, ha a gyerek lekési a sulibuszt sehogy sem tudott iskolába menni akkor délután jött is érte a gyámhatóság... Meg minden apróságért jött a gyámhatóság. Úgyhogy csalókódok nélkül egy csoda volt, ha a gyereked tini lett.


Úgyhogy sims 3-zok (sims 4-et nem ismerem, de eddig amiket hallottam róla nem buzdított rá, hogy szaladjak a boltba megvenni).


Most egy családdal játszok majd újra , van 3 lányuk - kettő tini egy gyerek, egy új gyereket most szült aki asszem fiú (régen játszottam velük, úgyhogy nem emlékszem a nemére) és a nő terhes éppen.


Anyuka-apuka munkanélküliek. Apuka otthon kertészkedik és horgászik, az eladott zöldség-gyümölcs-halakból bejövő pénzből tartja fenn a csaláfot, anyuka meg takarít otthon és gyereket nevel.


Emellett van 1 lovuk és 1 kutyájuk is.

2016. jún. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Sims 2-vel játszom, már régóta tervben van az, hogy egy hatalmas családfám legyen, de valamiért mindig újrakezdem, de a mostanival már egészen jól haladok. :)) Ashley Payne-vel kezdtem az egyetemen, akinek a férje egy Larry nevezetű férfi lett. Három gyerekük lett; először Sonia, majd Zack, végül pedig Colin. Mind a hárman kijárták már az egyetemet, Soniának volt egy Orlando nevű férje, de ő megcsalta, így Timmel van együtt, de van két gyereke az exétől, Zane és Ryan. Ez utóbbi a legfiatalabb a családban. Zack felesége Marsha, nekik még nincsen gyerekük, arra koncentrálok, hogy be tudjam indítani az otthoni vállalkozásukat. Colin még nem tartotta meg az esküvőt Lorával, de arra is majd hamarosan sor kerül. :)) Sajnos a szüleik már nem élnek. Mindig úgy játszok, hogy mindegyik családdal egy hetet, és így ismétlődik az egész. Próbálom életszerűvé tenni a játékot, például veszekednek, vitatkoznak, kibékülnek. Egy csomó képet készítek, amihez mindig emlékeket írok, mintha az a Sim naplója lenne, úgy, mint a Sims 4-ben. :)) Kódok nélkül játszok, és nem csinálok olyat, hogy nem mentem el a játékot olyanért, mert meghalt valaki, meg ilyesmi. Csak az építéshez szükséges kódokat használok - pénzkódokat nem - , például moveobjects on, vagy boolprop snapobjectstogrid false, és boolprop allow45degreeangleofrotation true. Ez a három az elengedhetetlen számomra.
2016. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!