Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aliens vs Predator 3 (2010)...

Aliens vs Predator 3 (2010) nél nem működik 1 trainer sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Eléggé régi játék ez már, ha azt vesszük, de a poén hogy régen működött mindenféle trainer hozzá, most egyik sem. Amelyik működött, az most mind egytől egyig APPCRASH ol mikor aktiválom. Pl Instert nél dobja az APPCRASH t, vagy az F1 nél, némelyik trainer nél bekapcsolja, de mikor pl NUM1 el vagy NUM4 el, stb aktiválom valamelyik funkciót, pl Infinite Energy, vagy GOD MODE, akkor azonnal APPCRASH. Ne már hogy ne lehessen trainer t használni...

Win7 Ultimate SP1 64 Bit van fent, a játék tökéletesen megy, nem bugos, minden szükséges szoftver fent van, próbáltam patch elni, frissítés, másik verziót szedtem le, különféle repack okat, crack et hozzá, futtattam rendszergazdaként, DX frissítés, Visual C++, Net.Framework, minden megvan, mégsem jó.

Az a baj, a legjobb Skill ek Hardcore nehézségben vannak, és oda legalább a God Mode kellene, vagy minimum egy Infinite Weapon/Energy, mert nem lehetetlen végigtolni max nehézségen, de számomra nem elég szórakoztató, ha mindig ügyesen kell játszani, figyelni mikor merről támadnak, jól fókuszálni a célpontot, figyelni a részletekre stb. Szeretek lazán játszani, de szeretném ha a legérdekesebb Skill ek is elérhetőek lennének, és nem halnának 2 ütésre/lövésre az ellenfelek, gondolom értitek. Ha valaki tudná a megoldást, az jó lenne :/


2015. dec. 28. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ezzel a verzióval működtek a trainerek? Mert csak a legelső lemezes verzió volt védelem-mentes, az összes többi kiadás tartalmazza az AntiCheats programot.

Nekem a Steames verzióval működik a Mrantifun-féle trainer (az a pali egy zseni, minden trainere működik):

[link]

2015. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt megpróbálom :) Hát nem tudom hogy lemezes verzió volt e vagy sem, nálunk Ukrajnában mindent hamisítanak, a bolti CD ken is Repack verziók vannak :D De azt tudom hogy az arról a bolti lemezről kimásolt telepítővel tettem fel a játékot, és működött néhány trainer, aztán kipróbáltam a Win8 at, majd a Win10 et, és nem tetszettek. Most hogy visszatértem a Win7 hez (ugyanarról a lemezről telepítve újra a gépet), már egyetlen trainer sem működött :S Am ha valóban az abaj hogy tartalmaz egy AntiCheat alkalmazást, tuti ez lesz a baj :3 Eddig bármelyik játéknál is volt úgy hogy nem ment egy trainer, ott mindössze annyi volt a helyzet hogy nem reagált rá a játék, de sosem APPCRASH elt. Már új Win t akartam telepíteni rá :D Imádom ezt a játékot, csak türelmem nincs a stratégia alapú megfontolt játékra (ha Hardcore módról van szó :D).
2015. dec. 29. 12:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer, működik (kivéve az Inf.Energy :'( ), egyébként szuper hogy végre lett hozzá trainer, csak ne kaptam volna agyvérzést, mikor 3x kellett egy pályát teljesen elejétől tolni, mert folyton bebugolt. Állok egyhelyben, nekemjön az Alien, elkapom, jól elverem, mi történik? Beesek az aszfalt alá, és látom a fejem fölött az egész pályát, miközben zuhanok, majd meghalok. Ez az amitől betelt a pohár, és mérgemben letöröltem. Nem vágom mért gyötör a sors engem folyton. De nem számít már, majd keresek másik elfoglaltságot, a segítséget pedig köszi :)
2015. dec. 30. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: A fagyások és pályán átesés nekem is megvolt, eredeti, patchelt játékkal is, csalások nélkül is.
2015. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az gáz :S mellesleg régen ilyesmi problémám nem volt, nem tudom miért van. De már nincs kedvem újrakezdeni. Kitörlődtek a mentések is... Hamar eljutnék oda ahol voltam, dehát... Nem szeretem ugyanazt csinálni pontosan újra és újra :/
2015. dec. 30. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!