Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítene valaki a School of...

Segítene valaki a School of Dragonsban? Sürgős!

Figyelt kérdés
12 szintű vagyok, a sárkányom 8-as. Kaptunk egy olyan feladatot hogy meg kell állítanunk a Death Song-ot. El kéne mennünk Sven farmjára csak hogy nem enged be. Két lehetőséget ad. "Purchase with Gems" vagy "Free with Membership". Mivel nekem nincs meg az 1250 "Gems"-em ezért nem mehetek be, és vásárolnom kéne. Ez az egy lehetőség van ( hogy veszek)hogy megoldjam a feladatot? És ez a fizetős dolog hogy működne? Nem rég regisztráltam és az angol tudásom sem annyira jó szóval elég új vagyok és nagyon megköszönném ha segítene valaki. Köszönöm előre is. :)

2015. dec. 28. 15:58
 1/4 anonim válasza:
igen vagy meg veszed 1250 gemsért vagy ugye van a membership és azt kell megvenni a membershipet de az is pénzbe kerül tehát akár hogy is nézzük ez egy fizetős feladat
2016. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bighorgasz válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele egyenlőre, hanem gyűjtögess gyémántokat azt hiszem talán minden 3. napon kapsz valamennyit, de akkor minden nap fel kell menned ha csak egy pillanatra is. Keress egy másik küldit. ha esetleg még az elején jársz azt ajánlom, tartogasd az aranyadat is és vegyél egy gronkelt. (hidd el szükséged lesz rá)
2016. febr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, van egy feladat, amihez muszály a gronkel... De sztem z annyira izéség, hogy már csak a membereknek van a játék! .-.
2016. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen (bocsánat a késői válaszért)mindenkinek a hasznos tanácsát :)
2016. márc. 18. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!