Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Titeket nem idegesit az uj MM...

B1nc1 kérdése:

Titeket nem idegesit az uj MM (versengo) Cs:Go-ban?

Figyelt kérdés
Eskuszom a Revolver patch ota mindenki esik lefele rank-ben, ez eddig engem nem zavart mivel en nem estem le. De 11 szer nyertem egyhuzamba es akkor se rank-up olt fel. Szoval nem csak lefele konyebb rank-elni hanem felfele is szinte lehetetlen. Eddig DMG-voltam, es most a patch utan MG2-be estem le. Es meg itt is az egesz csapat Eagel meg DMG-bol van felepitve. (Akik a patch elott azok voltak). Most egy kicsit nem fogok jatszani, hogy a karacsonyi steam sale-es smurf-oket elkeruljem. Es hogy ujra visza aljon a rendes rank szisztem. Aztan utana meg megprobalok vissza maszni DMG-be, lehetoleg Eagel-be.

2015. dec. 29. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez van. SASban voltam onnan lebuktam, "nem baj jó nekem a DMG is". A Revolvers patchig végig DMG voltam (max egyszer megint Eagle). Azután csak úgy buktam a rangokat. Először X kala. "Á sebaj úgy innen sima a DMG!" A nagy fenét! 8-at nyerten egymás utána buktam egyet, "NESZE TE nyomi!" És babér kala. Azóta X kalánál feljebb nem jutottam. Remélem ezt nagyon hamar kijavítják.
2015. dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hét én kiborultam rendesen. nyertem 20 meccset zsinórban, végig a toplista tetején voltam, aztán 1 et vesztettem, és ledobott nova4 be...
2015. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát én meg már agyrákot kapok. 20 nyert versengő alatt nem akar feldobni GN2-be. Ma is egymás után 6-ot nyertem, (ráadásul nagyobb rankúak ellen,legtöbbször nálam volt 1-2 SEM meg Nova 1-2 és Nova 2-3-ak ellen voltunk)
2015. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem valtozott semmi, csak hirtelen tobben lettek akik jobbak nalad. Mivel nem lehet 10-szerennyi dmg, ezert a rosszabbakat kozuluk lejjebb dobalja. A ranksystemben semmi nem valtozott.
2015. dec. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én meg jövőre leszek 40 éves, ezért aztán magasról teszek az egész rankingre. Játszom, élvezem, más nem számít.
2015. dec. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Aki azt írta, hogy nem vàltozott annak üzenem, hogy Valve brisker the hogy megvàltoztattàk redit-en.

Amùgy meg szerintem lehetetlen egy hèt alatt annyi ùj jàtèkost behozni, hogy az egèsz MG2, Eagel meg règi DMG-kbôl legyen felèpítve.

2015. dec. 30. 03:36
 7/9 anonim ***** válasza:
#6: Forrast, koszi
2015. dec. 30. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

[link]

Azt hiszed hazudok? xD Elso komment Valve alkalmazottòl van.

2015. dec. 30. 14:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Valoban, ez esetben fenntartom a valaszom. Nem valtozott semmi, csak a normaleloszlas haranggorbejet jobban koveto rang-hatarokat alakitottak ki.


LEM alatt folosleges a rank miatt jatszani, csak tonkreteszed a sajat szorakozasod. Rajtad kivul senkit nem erdekel, hogy eppen mg2 vagy dmg vagy-e.

2015. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!