Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet bekapcsolni a...

Hogyan lehet bekapcsolni a VÁGÓASZTAL KAMERÁJÁT? A többi lent!

Figyelt kérdés

A Farming Simulator 2011-es be letöltöttem egy CLAAS Lexicon 770 nevű Kombájnt és a vágóasztalának a szélén láttam hogy van kamerája de nem tudom,hogy hogyan lehetne bekapcsolni.

A neten nézegettem és láttam videókban is,hogy kamera van a vágóasztal szélén és működik is.De az én kombájnomon nem tudom hogy kell bekapcsolni.Valaki segítene?



2015. dec. 29. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Hello!


Nem értek a a Farming Simulatorhoz, de a vágóasztal szélén nem kamera van, hanem "Laser Pilot". Az a lényege, hogy aratás közben ennek a segítségével figyeli az elektronika, hogy hol van a levágott és még vágatlan rész határa, és úgy vezeti a kombájnt (a kombájnosnak ilyenkor elengedi a kormányt), hogy a vágóasztal maximálisan ki legyen használva, de ne maradjon el gabona.


A működéséről itt egy videó:


https://www.youtube.com/watch?v=KcwLtD58VWs

2016. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz szépen.
2016. jan. 14. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!