Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van még esély az Overwatch...

Van még esély az Overwatch betajara bekerülni?

Figyelt kérdés

Még nem játszottam vele, de már nagyon tetszik :D

Viszont nem szeretnék 10k+ forintokat költeni egy játékra, amit még nem próbáltam ki.



2015. dec. 29. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűnek tartom, hogy lesz még egy szélesebb körű closed/open béta a megjelenés előtt. A másik esély ami a WoW-nál, a Diablo-nál tudtommal a StarCraftnal is fent áll. Egy rettentően korlátozott f2p modell. Ez a wow-nál lvl20. Itt azt tudnám elképzelni, hogy bot matchek lennének 2-3 feloldott karakterrel, úgy hogy a többit ne tudja unlockolni a játékos.
2015. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem az is elég lenne :)
2015. dec. 29. 22:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Lesz még 1 biztosan tervezett beta hétvége, de oda csak előrendelt játékkal lehet bemenni.


Mivel blizzardról van szó, én is valószínűnek tartok egy kis botokkal semmit mondó demo verzió kipróbálását.

2015. dec. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!